1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Rrod 0102

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez nasty666, Grudzień 27, 2010.

1. nasty666

nasty666 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam posiadam konsole premium, jest to wersja z 2007 roku. Niestety wczoraj dostaem rrod'a kod 0102. Moje pytanie to, czy opłaca się go w ogóle naprawiać? Konsola już swoje przeżyła, ma już ponad 3 lata, słyszałem że po naprawie znow mogą pojawic się problemy. Więc proszę o odpowiedz, z góry dzięki.

2. Lotnik421 Xbox One

3. venom85

venom85 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    mniej wiesz,lepiej spisz
    rebaling powinien zlikwidowac problem calkowicie,tyle ze kosztuje sporo i raczej lepiej jest sprzedac ta i kupic nowa,niektorzy probuja naprawiac domowymi sposobami,ale one nie zalatwia problemu tylko przenosza to co nieuniknione na pozniej pozdro

4. sloniu

sloniu trolololololo V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Nie naprawisz go na długo. Nawet reballing nie pomoże, jeżeli chcesz grać przez kolejne lata. Sprzedaj części i kup nową. ;)

5. nasty666

nasty666 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    A co to za domowe sposoby?

6. Alex_Xbox

Alex_Xbox Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Ja polecam reballing, mam konsole z 2006 roku, ostatnio wywaliła roda to reballing 150zł w ukenie i śmiga jak nowa, katowana ostro i w dodatku gwarancja 6 miesięcy.
    Jeszcze można zrobić reballing za 120zł u bobyego.

7. raziel_mbk

raziel_mbk Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Jak najbardziej sie opłaca wedlug mnie, zanim ja jeszcze mialem xboxa moj kolega kupil z Allegro juz uszkodzonwego i wyslal na reballing.
    Do dzis jest sprawny i nigdy nie dostal rroda a minelo juz spokojnie z 1,5 roku

8. nasty666

nasty666 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Dziś postanowiułem sam go naprawić metodą Eraser Mod Fix i ku mojemu zdumieniu działał odrazu jak go włączyłem, pograłem na nim godzine w ST:TFU. Zobaczymy może będzie działał :D

9. Crummy

Crummy Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Eraser Mod Fix-mój kolega robił tą metodą i chodził mu następne 2miesiące(po 1-2h dziennie) a pożniej znowu to samo wywaliło to ściślej gumke wziął i do tej pory nic się nie stało a minęło już z 9miesięc.

10. venom85

venom85 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    mniej wiesz,lepiej spisz
    rebeling zalatwi sprawe bo to rzecz,ktora spaprala fabryka w duzej ilosci konsol,tanio i szybko,kulki sa bezolowiowe i sie mocno utleniaja,rebaling robia na kulach olowiowych,ktore lepiej wspolpracuja z wysoka temperatura i sa bardziej przyjazne rozciaganiu,czyli nie pekaja z byle powodu

Wczytywanie...