1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

RROD, 3 czerwone diody w moim xboxie

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Argos1420, Maj 2, 2013.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. Argos1420

Argos1420 Banned Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Witam, moja konsola załapał RRODA a dokładniej, dzisiaj podłączam do niej klawiaturę z przejściówką na USB, uruchamiam ją i przy logo xbox 360 zacięła się.Wyłączyłem ją i znowu włączyłem i pojawił się RROD, sprawdziłem kod i wyszedł 0102.Czy możliwe że przez klawiaturę zrobiło się jakieś zwarcie w USB czy gdzieś indziej i przez to pojawił się RROD?

2. Lotnik421 Xbox One

3. tel

tel Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    134
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    0102 to zimne luty pod GPU. Na pewno to nie przez podpięcie klawiatury :)

4. Asuna

Asuna Dziewczyna Dziewczyna XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    84
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Wrocław
    Klawiatura nie ma nic wspolnego z kodem 0102.. niestety do naprawy. Wymiana pasty pomoze ci na ok. miesiac (tak jak u mnie) jesli narazie nie masz kasy na reballing :p

5. EEService

EEService Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Bydgoszcz- CAŁA POLSKA
    RROD z kodem 0102 jest od GPU a dokładniej od połączenia układu GPU z płyta główną konsoli, odradzam domowych sposobów naprawy, jeśli nie zamierzasz jej naprawić najlepiej będzie jak ją sprzedaż. Szkoda, żeby kolejny użytkownik forum piekł płytę główną w piekarniku....

Jedyna metoda naprawy to reballing, każda inna będzie słabo skuteczna lub uszkodzi w mniejszym lub większym stopniu konsole...

Pozdrawiam

6. Goblin950

Goblin950 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    17
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Okolice Warszawy
  7. tranzystor82

tranzystor82 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Lublin, PL
    Piekł jak piekł ale ludzie nie zdaja sobie sprawy gdyz dobijaja sprzet dlaczego ?
    Wkladasz do piekarnika plyte z komponentami ktore nie dzialaja w takich temperaturach ( kondensatory elektrolityczne - wysycha elektrolit )
    No i matowienie padow na plycie ciemnieja - pogarsza się jakosc polaczenia to samo dotyczy punktów lutoniczych - matowienie
    Także takie cos moze i zadziala ale na chwile i nisie że soba ryzyko uszkodzenia innych komponentow z dwojga zlego lepsze jest wygrzanie hotem gdyz wygrzewasz konkretny element a nie cala plyte.

Sent from BlackBerry Bold 9900 Using Tapatalk

8. boby2pc

boby2pc Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    120
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Warszawa
    Nie da sie tego skutecznie naprawic. Po reballingu czy reflow pochodzi pare miesiecy gora i znowu padnie

9. tranzystor82

tranzystor82 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Lublin, PL
    Jak dobrze zrobisz i poprawisz chlodzenie - zastosujesz inne radiatory to ma sens bycia ja u siebie przy modyfikacji chlodzenia - wywaleniu radiatora od grafiki i wstawieniu mosieznego chlodzenia od prockow serwerowych uzyskalem dobry efekt gdyz sprawdzajac laserowym czujnikiem temperatury jest to roznica w zakresie 10-14 stopni a to jest sporo ale wynika to z elementu odprowadzajacego cieplo bardziej.

Sent from BlackBerry Bold 9900 Using Tapatalk

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum