RROD - ale inny

GodHateUsALL

Użytkownik
Użytkownik
Witam! dzisiaj ok godziny 14 mój xbox zszedł :( w czasie grania w nfs mw gdzie uderzyłem w ścianę jak mnie policja ganiała moim merolkiem. Ale ten rod jest inny niż te co widziałem albo słyszałem ;) gdy włączam konsolkę mrugają 3 czerwone diody ale na ekranie nic nie ma! wiecie może co to może być i ile może kosztować naprawa?
 

AnarchyMen

Użytkownik
Użytkownik
Zobacz kod błędu :)
 

waski88

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
masz klasycznego RROD'a na ekranie nic nie bedzie odczytaj kod bledu i zobacz co oznacza
 

GodHateUsALL

Użytkownik
Użytkownik
z tego co wiem to kod błędu powinien się wyświetlić na ekranie a na ekranie nic nie ma! czarny jak kawa :/
 

Andrewww1991

Użytkownik
Użytkownik
inny a jednak normalny RRoD. :)


-Odczytaj kod a później skocz do:

http://x360iso.org/poradniki-sprzet/648-wytlumaczenie-wszystkich-bledow-rrod-e64-e65-e66.html
 

mck82

Użytkownik
Użytkownik
Na allegro masz pelno serwisow zajmujacym sie rrodami;]]
zerknij;]
 

xboxik

Banned
Użytkownik
Z reguly te serwisy sa do bani.
 

MarchelloPL

Świeżak
Świeżak
Najpierw musisz wbić kombinację która wywołuje kod błędu.
 

CuxPL

Użytkownik
Użytkownik
Z reguly te serwisy sa do bani.
nie zgodził bym się z tym, nie które są naprawde okej:D Ja ze swojego doświadczenia moge polecić 3 Playzone i Juchego tego 3 niepamiętam nick na allegro micchl czy jakoś tak.Wiadomo że jak się odda do kogoś kto bierze 100zł to wiadomo że owinie w ręczniki albo zrobi jakiś inny cud,a na roda albo pomoże cudowna ręka M$ albo Reballing na kulach PB.
 

xboxik

Banned
Użytkownik
Niektorzy to nawet pasty nie potrafia polożyć.
Z reguly serwisy sa do bani, ale napewno ktos sie trafi ktory robi porzadnie.
Reballing jest czasochłonny, a skoro mozna wygrzac GPU poprzez zaciśnięcie X-Clamp, albo po wymiane X-Clamp dokrecic mocniej srobki i zostawic wlaczona konsole na 20 minut i bedzie dzialac, to serwisy ida na taka latwizne, wiekszosc tych serwisow robi blad i smaruje (naklada doslownie) duzo pasty i wtedy gdy pasta robi sie gumiasta po jakims czasie, radiator nie styka sie z GPU bo ta "guma" przeszkadza i nastepuje przegrzanie (0020). Dopiero gdy sie ja rozgrzeje np. zostawi wlaczona konsole na 10-20 minut i ponowie wlaczy to konsola magicznie dziala.
 

CuxPL

Użytkownik
Użytkownik
No to dla tego przestrzegam że lepiej wydać więcej i mieć zrobione na dłużej niż wydać 100zł i mieć na miesiąc ,tylko trzeba też poszukać kogoś odpowiedzialnego który daje gwarancje na to co zrobił.
 

Hlebec

Użytkownik
Użytkownik
jesli masz jeszcze gwarancje to polecam MS :)
 

GodHateUsALL

Użytkownik
Użytkownik
ok to się okazał błąd 1023 i wyczytałem że trzeba "wygrzać go". czy może ktoś mi wytłumaczyć na czym to polega?

emmm gdybym miał gwarancje to bym chyba się was nie pytał ;)
 

GodHateUsALL

Użytkownik
Użytkownik
EDIT:

DZIAŁA!!! :D trzeba było go włączyć i wyłączyć ;)

temat do usunięcia
 

Do góry Bottom