1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

rrod/ diagnoza/ xbox niewie co sie zepsuło ??

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez maXiking, Kwiecień 8, 2010.

1. maXiking

maXiking Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    właśnie mój xbox elite z wersji falcon dostał roda. Próbuje zdiagnozować co sie zepsuło przez naciśnięcie przycisku do wyszukania pada i eject i w tym momencie zaświecają sie wszystkie diody i mrugają, no i jest ok mam pierwszą cyfre czyli 0 ale kiedy nacisnę znowu te przyciski to ciągle 4 diody i tak ciągle (powinno być tylko 4 razy a u mnie jest nieskończenie wiele). kiedy zacznę naparzać tymi przyciskami (poniosło mię to diagnozowanie) to zaświeca się jedna dioda ale powtarzam że muszę ostro naparzać. na ekranie żaden z błędów e.. sie nie wyświetla bo nie mam sygnału od xboxa i nie wiem czy dobre rozumuje ale albo xobx nie wie co sie zepsuło albo padło wszystko. Miał ktoś kiedyś coś takiego ?? Macie jakieś porady ?? chciałem to sam naprawić więc nie wiem czy rozkręcać i zmienić paste na grafie i procu (widziałem filmiki na yt gdzie tak tobią i rod znika), czy to coś da??

ps. jeżeli na allego ogłaszają sie że naprawiają roda i kosztuje to 100zł to co oni robią?? jeżeli np wystarczy zmienić paste żeby rod znikł

2. Lotnik421 Xbox One

3. -=DEXTER=-

-=DEXTER=- Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    552
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Kalisz, Poland
    mialem to samo - dokladnie konsola nie wie co ja robi. czyli trzeba samemu szukac bledu.

Wczytywanie...

Poleć forum