1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

RROD - dziwny dźwięk (nagranie)

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Marty McFly, Wrzesień 25, 2010.

1. Marty McFly

Marty McFly Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam Szanownych Forumowiczów! :)

Swoją konsolę kupiłem ok. 2,5 miesiąca temu (używana). Jest to wersja Falcon (data prod. 27.10.2007). Ze sprzętem nie było praktycznie żadnych problemów... do dzisiaj.
    Konsolę uruchomiłem jak zawsze i po 2-3 minutach usłyszałem z głośników dość dziwny dźwięk, po czym konsola zawiesiła się (obraz był cały czas wyświetlony). Wyłączyłem ją za pomocą przycisku i uruchomiłem ponownie, a moim oczom ukazały się "trzy czerwone diody". Wyłączyłem konsolę z sieci, podociskałem kable i uruchomiłem ją ponownie - pojawiło się logo, pobawiłem się w menu 10 sekund i to samo - charakterystyczny dźwięk, niebieski ekran i RROD. Próbowałem uruchamiać ją jeszcze parę razy - raz pojawiał się od razu RROD, raz dźwięk, podświetlony ekran (bez żadnego obrazu), po czym RROD.

Ten cały "dziwny dźwięk" można usłyszeć na TYM filmie (po 10 sekundzie).

Bardzo proszę o jakieś wskazówki co z tym fantem zrobić.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Modzio

Modzio Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Tczew
    Po roku produkcji konsoli stwierdzam , że nie ma ona gwarancji , więc pozostaje serwis .

4. pickm3n

pickm3n Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Kraków
    3 czerwone diody to jednym słowem konsola do kosza. A więc tak jeżeli jest przerobiona to najpierw sprawdz czy masz plombę (plomba to jest taka jakby "firmowa naklejka Microsoftu" można ją zobaczyć ściągając head plant w x360) jeżeli nie jest przerobiona to wysyłasz do Microsoftu bodajże lokalizują się w Warszawie, po czym odsyłają Ci nówkę świeżutką konsolkę ;).
    Natomiast jeżeli jest przerobiona i wyślesz ją do serwisu producenta to 50% że Ci odeślą a 50% że dostaniesz list w którym będziesz musiał bulić tyle kasy ile teraz stoji konsola :p (czy to Aracad, Premium, czy Slim).

5. Alex_Xbox

Alex_Xbox Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Do kosza? Boby2Pc robi profesjonalnie reballing i konsola śmiga jak nówka, nie złamuj kolegi że nie da się naprawić!
    @pickm3n w xboxie 360 nie ma takiego czegoś jak head plant (chodziło Ci o przedni panel? Nazywa się on Face Plate!), nie wysyłają nowej konsoli tylko wymieniają płytę główną i napęd, jeżeli się skapną że konsola przerobiona to odeślą na jego koszt i nie będzie musiał płacić za konsole, tylko że straci automatycznie gwarancję.
    Od kiedy jest wersja xboxa Aracad?
    Pozdrawiam

P.S: Możesz mieć nawet konsole z 2005 roku i naprawią Ci ją w serwisie ale musisz mieć paragon/fakture na konsolę że kupiłeś np w 2008/2009/2010.

6. Marty McFly

Marty McFly Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Dziękuję za zainteresowanie tematem.

Nie mam żadnych papierów jeśli chodzi o dowód zakupu. Konsola na pewno była otwierana (wiem to od sprzedawcy) - był montowany inny napęd (przeróbka) i podkładana nowa pasta pod GPU (profilaktycznie - tak mnie zapewniał).

Co mogło się z nią stać? Przegrzanie raczej nie wchodzi w grę skoro wydarzyło się to parę minut po uruchomieniu. :(

PS. Jeśli to ma jakieś znaczenie to konsola uruchamia się z pada, wszystkie wiatraki chodzą, tacka z płytą wysuwa się bez problemu.

Wczytywanie...

Poleć forum