1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Rrod gratis do bana?

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez nortix, Listopad 8, 2009.

1. nortix

nortix Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Rzesz
    Witam panowie, chyba mam niezwyklego pecha. Otóż wczoraj zalapalem bana na live, ale sie tym specjalnie nie przejąłem, do czasu... Dzisiaj podczas uruchamiania konsola sie zawiesila, a po resecie wyj*balo RRODa, nic zrestowalem ja, ale dalej po oczach napier**alaja 3 czerwone diody... dopiero po kilkunastu minutach konsola sie uruchomila, ale dalej sie wiesza po kilku minutach pracy... I w zwiazku z tym pytanie: Dostalem Rroda w promocji do bana czy jak...? Czy jeszcze da sie jakos odratowac mojego ixa... czy powoli musze sie przyzwyczajac do tych pieknych czerwonych swiatelek...? Z tego co wyczytalem wraz moim wczorajszym banem gwarancja na ixa poszla w niepamiec... to prawda? powiedzcie ze sie myle...:(

p.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Skolud

Skolud Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Mysłowice
    Razem z banem niestety tracisz gwarancję :(

4. p9p

p9p Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Naprawa rroda i odbanowanie konsoli to 200-300 zł

5. chmielek

chmielek Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Częstochowa
    Gwarancja w porównaniu do Rooda to pikuś. Wie ktoś czy z bannem dostajemy gratisowo rooda, czy to tylko taki pechowy zbieg okoliczności?
    p9p da się odbanować konsolę?

6. vaalery

vaalery Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    A czy nie lepiej wymienić płytę główna konsola jak nowa no i bana nie ma

Rroda się nie dostaje razem z banem skoro mówisz że chodzi parę minut a później cie wywala to sprawdź wentylatory z tyłu konsoli

Podaj jeszcze jaka płytę główną masz

Da sie ale do tego jest potrzebna inna konsola nie zbanowana i prawdopodobnie nie wszystkie konsole się nadają (tylko te z odpowiednią płytą główną)

7. nortix

nortix Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Rzesz
    tzn plyte nie jestem pewien jaka, konsola kupiona w marcu 2008, arcade, 175 vat, benq, czyżby falcon?

wlasnie teraz po paru minutach gry poprostu zwiecha, ale radiatory hulaja i wali z nich ciple powietrze( jezeli o to pytasz)

obejdzie sie bez serwisu, czy raczej to tylko kwestia czasu az padnie na amen?

p.

8. Konradiv

Konradiv Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Łódź
    Omg, a czy kiedyś nie było afery, że MS może uśmiercić nasze konsole? Mam nadzieję, że to była plotka .
    A na jakiej zasadzie działa 'odbanowywanie'?

9. miedzianek

miedzianek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Białystok
    zmiana keyvault i cpukey z konsoli niezbanowanej na zbanowana.obydwie konsole sa wtedy klonami-naraz beda pod live=ban

ten rrod to czysty przypadek,by bylo juz glosno na forach

10. Malucci

Malucci Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Osobiscie radze, zebys z konsola udal sie do chirurga.

Wczytywanie...

Poleć forum