1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

rrod i błąd E74

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Kubson, Kwiecień 21, 2014.

1. Kubson

Kubson Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam. W mojej konsolce wyskoczył RRoD oraz błąd E74, a czytałem, że moze byc to problwm z ukladem Hana lub GPU lub kablem AV... Czy jest jakas inna mozliwosc zeby ja uratowac? Wyczyscic albo cos? Zdarzylo Wam sie kiedys? Dodam ze stalo sie to po tym jak odlaczylem konsole od starego kineskopowego TV gdzie byla podlaczona kablem AV, do nowego plazmowego TV gdzie podlaczylem ja kablem HDMI. Ale nie sadze zeby kabel byl uszkodzony bo sprawdzalem innym HDMI i to samo...

2. Lotnik421 Xbox One

3. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1067
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Problem barrzo znany. Naprawa bardzo średnio oplacalna. Najlepiej kupno uzywanej slim

Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka

4. Countach

Countach Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    14
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Tak jak kolega wyżej napisał, naprawa jest nieopłacalna. Szczególnie jeżeli to płyta główna starsza od Jaspera.

Wczytywanie...

Poleć forum