1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

RROD JESLI NIE MA PLYTY W SRODKU!!!!CUDA

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez PUMBA-20, Lipiec 31, 2008.

1. PUMBA-20

PUMBA-20 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Mam taki problem.Grałem na konsoli nagle zawiesila mi sie gra, wylaczam konsole i wlaczam jeszcze raz zapalily sie 4 czerwone diody, wiec podlaczylem jeszcze raz dobrze konsole i dziala , po godzinie wlaczam konsole i pokazuja sie 3 czerwone diody :mad: kilka razy probuje wlaczyc i to samo 3 diody. wysunalem klapke wlozylem gre, zresetowalem konsole a tu masz gra ruszyla. Nie wiem co jest grane cuda jakies :mad:

teraz nie mam 3 czerwonych diod, ale zacina mi sie konsola i obraz znika.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Piri

Piri V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Włoszczowa :)
    Odp: RROD JESLI NIE MA PLYTY W SRODKU!!!!CUDA

Sprawdz kod bledu . ROD to nie jest zawsze odlutowanie sie GPU

Ile razy ja to moge powtarzac?

4. papux

papux Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16

No niestety ten przypadek na to wskazuje że jest to odlutowanie.

Odprężenie i utrata styku GPU z płytą.

ANA zagotowany.

ANA stygnie kilkanaście sekund więc to normalne że odpaliła.

Lut zastyga szybciej niż odprężenie płyty wraca do swoich wymiarów. Dlatego zastygnięty lut w procesie odkształcania płyty poprostu pęknął jak konsola ostygła. Czyli RooD

Zgadza się. Dopóki lut nie chwyci konsola nie odpali. Pamiętaj że odległość pękniętego lutu od płyty wynosi kilka mikrometrów.

Zgadza się. Zimne luty reagują na najmniejsze wstrząsy. Wystarczy otwarcie klapki aby chwycił, ale nie zlutował.

To nie cuda tak działa elektronika.

Absolutnie normalne. Jak grasz konsola się nagrzewa i znów się odkształca i znów zrywa łączenia i tak aż do momentu aż lut się utleni po wpływem ciepła. Wtedy wywali RooD na stałe i koniec zabawy.

Tak mniej więcej wygląda przyszłość twojego XBOXA, ale oczywiście mogesięmylić. Oby :)

5. PUMBA-20

PUMBA-20 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6

dzieki stary za pomoc :) a teraz to pomoze tylko serwis :mad: no coz pozostało uzbierac i wylozyc kase na naprawe ehhhh :(
    We ktos moze czy jesli naprawie konsole to czy zajscie 2 raz takiej usterki jest bardziej prawdopodobne czy moze bardziej prawdopodobne jest ze usterka ta juz nie powinna sie pojawic?

6. przeo_91

przeo_91 Guest

Jak ktoś zrobi reballing to konsola będzie działać... jak jakaś osoba "nie upoważniona" wsadzi tam łapy to usterka powróci...

Wczytywanie...

Poleć forum