1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

RROD kod 0110 Pomocy !!!!!

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez putonewry, Listopad 22, 2010.

1. putonewry

putonewry Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam!
    Trzy miesiące temu pojawił mi sie RROD więc wyrzuciłem X-clamb's i X' przez ponad miesiąc działał bez zarzutu, po miesiącu po kilkunastu minutach gry zaczął się zawieszać aż w końcu RROD powrócił :( poczytałem na necie i ktoś mi doradził, że skoro po naprawie działał, ale się znów pojawił RROD to najprawdopodobniej znaczy, że coś zrobiłem źle i to prawdopodobnie wina pasty. Więc bardzo dokładnie wyczyściłem CPU i GPU i nałożyłem nową pastę poleconą na forum, ale niestety to nic nie dało. Odczytałem ERROR CODE to 0110, znalazłem na Youtube filmik gdzie koleś z tym samym kodem błędu naprawia konsole suszarką do włosów :) próbowałem i działał przez kilka godzin, ale się zawieszał. Czy ktoś mógłby mi coś doradzić? Czy jest sens robić penny trick ? Dlaczego po podgrzaniu suszarką działał? Czego to jest wina?
    Z góry dziękuję za pomoc, a Tym co chcą mnie odesłać do serwisu chciałem oznajmić, że nie mam kaski i wolałbym to zrobić własnymi rękami.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Marf

Marf Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Nie rob takich trickow z suszarka bo zwalisz konsole,jak chcesz zeby dzialała dluzej to zrob reballing.

4. ATi

ATi Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Milanów
    0110 -jest to błąd ram lub CPU, jego rozwiązanie jest jak w przypadku zimnych lutów GPU, skoro jest to kolejny raz kiedy rod powraca to nie ma sensu bawić się w jakieś szarlatańskie sztuczki tylko albo zawieź konsole do fachowca albo najlepiej kup nową bo rod będzie się za tobą ciągną...

5. -=DEXTER=-

-=DEXTER=- Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    552
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Kalisz, Poland
    na 99% ram. Skoro juz grzebales to pobaw sie dalej - daj podkladki na ramy od dolu plyty i zobacz czy jest poprawa.

6. putonewry

putonewry Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Siemka ! jak rozebrałem x'a to okazało się, że tam była gumka o konsystencji gumy do żucia, wymieniłem ją na gumkę do mazania o grubości 4mm i teraz po włączeniu nic si ę nie dzieję, konsola się włącza ale nie ma żadnej reakcji. Jest sens jeszcze coś z nią robić czy po prostu ją wyrzucić ?

7. Xinqev

Xinqev Guest

Jak już masz wyrzucać to chociaż oddaj mi.

8. nes1212

nes1212 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Nie ma sensu jej wyrzucać, bo zawsze jest szansa na naprawę w serwisie..

9. Centek

Centek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    W serwisie na pewno naprawią ale kto wie ile podziała... najlepiej idź do serwisu gdzie dadzą Ci gwarancje po naprawie na około 3 miechy. Mojemu szwagrowi kiedyś tak dali, po 2 miechach RROD powrócił więc im zaniósł a oni znowu naprawili i wydłużyli gwarancję na kolejne 2 miechy. I to była przerobiona konsola.

Wczytywanie...

Poleć forum