1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

RROD kod błędu 0020

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez bucyfal, Październik 10, 2013.

1. bucyfal

bucyfal Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    WItam jak w tytule dzisiaj mi wyskoczył RROD i mam pytanie czy w przypadku tego błędu pomoże wymiana samej pasty czy trzeba będzie zrobić reballing

2. Lotnik421 Xbox One

3. djploki

djploki Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    250
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Jelenia Góra
    Trzeba zrobić reballing na ołowianych kulkach. Rzecz nieopłacalna. Włoż konsolę do koca i przegrzej. Ja tak zrobiłem z moim Xenonem jakieś 4 miechy temu ( wcześniej miałem 7 razy rrod-a ) i za każdym razem koc pomógł. Nie bawiłbym się z nim, ale ma jtag-a to trochę było szkoda wyrzucać. I o dziwo po tym ósmym wygrzaniu, które odbyło się 4 miesiące temu jak na razie hula. Właśnie ukończyłem na nim GTA 5. Oczywiście jeślibyś się na to zdecydował robisz to na własne ryzyko. Nie jest powiedziane, że w Twoim przypadku koc pomoże. Możesz też spróbować naprawić tą konsolę w ten sposób : rozkręć całą konsolę, wyczyść pastę, podgrzej suszarką ze 2-3 minuty, nałóż najlepszą według mnie pastę Arctic Silver 5, skręć radiatory:
    1.GPU nie na śrubach tylko oryginalnych X-CLAMPACH.
    2.CPU na śrubach bez podkładek tylko nie za mocno, dokręć lekko aby czegoś nie ukruszyć.

4. FunnyPeKI

FunnyPeKI Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    10
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Żyrardów
    Nie rób reballingu bo się nie opłaca. Albo kup nową konsolę lub spróbuj domowych napraw. Jest tego pełno np: Zawinięcie w koc i grzanie konsoli, xclamp fix, zatkanie wiatraków patyczkami i włączenie konsoli na kilka minut itp.

Domowe naprawy: rrod fix - YouTube

5. The mistic40

The mistic40 Banned

Polubienia:
    96
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Zrób sobie reflow miech potrzyma i zbieraj na inną.

Wczytywanie...

Poleć forum