1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

RROD kulki, jak sprawdzic.

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez Riiko, Październik 8, 2011.

1. Riiko

Riiko Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Witam.
    Mam taki problem konsola łapała rroda już od jakiegoś roku.
    Podgrzałem lekko na 5 min i działała, tak prawie rok.
    Tym razem to się nie udało, wiem wiem takich rzeczy nie powinno się robić, ale na konsoli mało grywam i właściwie mało mi na niej zależy, więc robię cokolwiek by nie marnować kasy na naprawę, może kiedyś...

No i wracając do tematu... nie udało się podgrzewanie w miejscu radiatorów, a więc zdjąłem radiatory, no i jest cpu i gpu. I właśnie jak sprawdzić czy te kulki są ok? Wszystko idealnie przylega do płyty.
    Już raz kulki były robione w 2008 roku, a konsola zakupiona pod koniec 2006. Konsola wersja premium, na pewno nie jasper.

Pasta już lipa, więc myślę nad wymianą na Arctic Silver 5.
    Dziwne... po złożeniu konsoli już odpala i działa normalnie.
    Więc o co chodzi?
    Rok temu jak sprawdzałem kod błędu to był 0110, jeśli dobrze pamiętam, przy ostatnim rrod był 0222 czy coś takiego, chyba.

Co o tym myślicie, co może być nie tak? Kulki od nowa bga? Czy w ogóle konsola padaka?
    Proszę o radę.
    Pozdrawiam.

btw. czy jest jakieś lepsze chłodzenie do konsoli? Ale do środka, jakieś wydajniejsze, no i czy da się jakoś podkręcić obroty.

2. Lotnik421 Xbox One

3. onix212

onix212 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Śląsk
    miałeś rroda 0020 przegrzenie konsoli. bo jak przestawisz zminenia rroda. polecam ci serwis albo na części. i napraw i sprzedaj nie licz że po naprawie będziesz miał długo spokój rrod wróci. czy naprawiasz czy kupujesz nowa zostawiam tobie...

4. djxbox_1990

djxbox_1990 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Zgadzam się z przedmówcą.

Wczytywanie...

Poleć forum