Rrod na Jasperze

Roberus

Użytkownik
Użytkownik
Chciałbym sprawdzić ile osób ma rroda na jasperze. zastanawiam się czy te ulepszenia w jasperze naprawdę tak bardzo zmiejszyły występowanie rroda.
Więc prosił bym, aby każdy użytkownik który ma jaspera wpisal ile mniej więcej gra już czasu i jeśli to po jakim czasie dostał rroda na jasperze
 

Xboxerr

Użytkownik
Użytkownik
Gram na jasperze okolo miesiac po okolo 4-6 godzin dziennie i 0 problemów na Rroda jak na razie sie nie zanosi konsola sie nigdy nie zawiesila
 

stolnik21

Użytkownik
Użytkownik
posiadam jaspera i raz sie zawiesila gra <GTA 4> ale moze dlatego,ze to juz byla 6 godzina ciaglej gry....
 

Brabus535

Banned
Użytkownik
Ja mam jaspera i zostawiłem go włączonego na 3 dni na przemian filmy gry itp i nawet się nie zagrzał.Więc jak sie pojawi rod to zapewe nie z winy przegrzania tak mi się wydaje tylko coś innego siądzie.
 

suchy99

Użytkownik
Użytkownik
ej a przed kupieniem xboxa jak dowiedziec sie w sklepie czy to jasper czy ten drugi
PS Który lepszy??
 

tomasz222

Banned
Użytkownik
ej a przed kupieniem xboxa jak dowiedziec sie w sklepie czy to jasper czy ten drugi
PS Który lepszy??
temat byl walkowany milion razy...nie wpinaj sie z glupim pytaniem pod kogos normalny temat.....................

a co do pytania to kumpel mial jaspera i dostal roda po miesiacu.ale raczej nie od przegzania ....................
 

xpudlo360

Użytkownik
Użytkownik
Temat za szybko założony !!!! najpierw muszą wciągnąć trochę kurzu i przeżyć ekstremalne temperatury od czerwca do sierpnia wtedy można sie pytać :).

Osobiście posiadam Falcona od czerwca 2008 i "0" problemów ,raz przedmuchałem sprężonym powietrzem.
 

papux

Użytkownik
Użytkownik
Falcony łapią więcej E74 niż starsze modele rodów, ale E74 to ta sama usterka co RooD.
Sam pochowałem drugiego falcona 2 tyg temu.

Coś nie chce mi się wierzyć że jasper będzie lepszy.
 

methos23

Użytkownik
Użytkownik
Jaspera mam od 2 tyg. i katuje go po 6 godzin nie raz i wcale sie nie grzeje...
Chodzi bez zarzutu ;) ciekawe co potem ... :) ale jestem pewny, ze rrod mi nie wyskoczy.
Konsola jest do gry, a nie do zamartwiania się czy rrod wyskoczy czy nie ;)
Pozdro !
 

papux

Użytkownik
Użytkownik
Konsola jest do gry, a nie do zamartwiania się czy rrod wyskoczy czy nie ;)
Niby tak ale mam w domu poczciwego starego PSX którego kupiłem w 1997r. konsola miła wymieniony 2 razy laser z czystego zużycia. Żadna elektronika się nigdy nie popsuła i do dziś działa.

Ja już XBOXA 360 nie kupie bo miałem 2 egzemplarze co daje w sumie ok 1600zł co wydałem, nie jest to duża suma ale szkoda. Obydwie leżą zezłomowane w przeciągu 1,5 roku.

Wole poczekać na następce XBOXA360 a puki co pogram na kompie.

Co do jasperów pożyjemy zobaczymy, może microsoft nie będzie musiał wnosić poprawek (a raczej błędów) ;)
 

smallville

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
 

KrysikCDI

Użytkownik
Użytkownik
Ja dzielnie czekałem na jaspera od grudnia :D( do lutego) I gram nim juz prawie 3 miesiące i zero problemów. Zero zawiech, bałem się wgrać nxe bo niektórzy straszyli ze jasper po aktualizacji sie wiesza ale jakoś ja nie miałem zadnych zawiech. Jestem pewien ze jasper jest mniej awaryjny niz falcon. ( Wprowadzenie falcona znacznie zmniejszyło awaryjność a wprowadzenie jaspera napewno jeszcze bardziej zmniejszy usterkowość konsoli, przeciez microsoft nie bedzie sobie pogarszał konsoli a poza tym te konsole napewno były badane przez MS jakiś czas aby nie zrobić shitu)
 

polaris20

Użytkownik
Użytkownik
Mój jasper ma z 1.5 mieszka zero problemów z graniem się itp.
Jedyne co mnie strasznie denerwuje to problem z teksturami w gta iv gre zainstalowalem na dysku ale dlaej są problemy z owymi teksturami, dodam że na starym i'xe nie maiłem takich problemów po zainstalowaniu gry na dysku. Zastanawiam się jedynie czy nie powininem sformatować dysku ze starej konsoli po przełożeniu do jaspera.
 

Altres

V.I.P
V.I.P
Użytkownik

skąd wiesz ile ma ta konsola czy filmik nie jest zmontowany czy może po prostu trafił na jakąś uszkodzoną konsole za taki filmik to można podziękować.
 

krolikon

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Również posiadam jaspera od 3 miechów i jak na razie chodzi :p Mam nadzieję, że ta wersja będzie znacznie mniej awaryjna od poprzednich...
 

papux

Użytkownik
Użytkownik
Wprowadzenie falcona znacznie zmniejszyło awaryjność
Chyba jesteś w błędzie gdyż Falcon przebił ilością błedów E74 pospolitego Rooda, a jak wiadomo E74 to Rood w układzie łączącym chip ANA.

Pamiętajcie że konsola sama w sobie prawie żadna nigdy się nie popsuła. Fizycznie awari nie uległ żaden element w konsoli (mowa o płycie głównej) wszelkie winy awaryjne leżą po stronie nieprawidłowego procesu lutowniczego elementów elektronicznych lecz nie jest to wcale dziwne gdyż poprawnie wygrzane spoiwo lutownicze zajmuje więcej czasu czyli spowalnia linię produkcyjną.
Tu leżą winy nadmiaru kwasu w lucie, pęcheżów powietrza i twardego lutu. Przez to jasper też padnie, napewno nie w tak dużej ilości jak jego poprzednicy.
 

novy66

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Liga XboxForum.pl
Mój jasper ma z 1.5 mieszka zero problemów z graniem się itp.
Jedyne co mnie strasznie denerwuje to problem z teksturami w gta iv gre zainstalowalem na dysku ale dlaej są problemy z owymi teksturami, dodam że na starym i'xe nie maiłem takich problemów po zainstalowaniu gry na dysku. Zastanawiam się jedynie czy nie powininem sformatować dysku ze starej konsoli po przełożeniu do jaspera.
Mam podobny problem. Mam Jaspera (zainstalowany NXE) i oryginalna GTA 4 podczas grania chodzi tak jak by przycinała i tekstury gorzej się ładują:eek:. Na Falconie (zainstalowany NXE) tego nie było, czy to wina GPU 65mn?:eek:
 
S

sebool12

Guest
Powiem tyle... FAKE :D
Dlaczego ?
Nie jestem pewien, ale jak wywala prawdziwy RROD to konsola najpierw włącza zielonek diody i po chwili czerwone, tutaj konsola nawet się nie uruchamia i bardzo łatwo można takiego rroda za symulować

 

CasperPL

Użytkownik
Użytkownik
Powiem tyle... FAKE :D
Dlaczego ?
Nie jestem pewien, ale jak wywala prawdziwy RROD to konsola najpierw włącza zielonek diody i po chwili czerwone, tutaj konsola nawet się nie uruchamia i bardzo łatwo można takiego rroda za symulować


Właśnie masz racja widzę filmik oszustwo jak to grzechu :D
 

Brabus535

Banned
Użytkownik
Czemu się wszyscy sugerują odrazu wyglądem konsoli?Każdy może pokazac foto pudelka z czerwoną elitką i przełożyć do starszej konsoli z rodem obudowe :D
 

Do góry Bottom