1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

RROD po kilku minutach gry.

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Piotrek95, Styczeń 7, 2012.

1. Piotrek95

Piotrek95 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam,
    Ostatnio coś się dzieje z moją konsolą i nie bardzo wiem jaka jest tego przyczyna. Otóż od jakiegoś czasu cały czas wyskakują błędy, to E74, albo 3 diody z czarnym ekranem. Gram parę minut i nagle gra się zacina i po restarcie pojawiają się diody, bądź E74. Przegrzewa się, czy może to jakaś inna usterka? Mógłbym to naprawić sam, bez oddawania do naprawy?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Macireks

Macireks Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Rzeszów
    Sam tego raczej nie zrobisz bo takie domowe sposoby psują bardziej konsole. Spróbuj wymienić paste termoprzewodzącą. Na youtube są poradniki jak to zrobić
    Najlepiej na paste Arctic Silver

4. SerwisKonsol

SerwisKonsol Banned

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Kraków
    A co ma pasta do zimnych lutów na GPU? Pomoże mu tylko profesjonalny reballing.

5. dymekk208j

dymekk208j Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Koszalin
    "Pomoże" to jest złe określenie, taka naprawa starcza czasem na tydzień czasem na parę miesięcy ale konsola i tak w końcu się znów zepsuje. Najlepiej sprzedaj konsole na części, dozbieraj kasę i kup slimke. Czemu slim ? Bo na tych konsolach szansa na rodach została zmniejszona prawie do 0.

6. RastaManiu

RastaManiu Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Dzierżoniów, Polska
    Też miałem ten problem. Postanowiłem dać konsole do serwisu, ale koszt naprawy miał mnie wynieść 300zł a do tego Panowie nie dawali żadnej gwarancji, że wogóle będzie jeszcze działać. Postanowiłem kupić sobie Slim i jestem zadowolony. Popieram wypowiedź dymekk208j

Wczytywanie...

Poleć forum