1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

RRod po raz drugi

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Stalowka1938, Listopad 10, 2010.

1. Stalowka1938

Stalowka1938 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam. Moja konsola dostała roda 0110 wcześniej miał a chyba 0120 miała robionego x-lamp wyczyściłem CPU oraz GPU z pasty i zamierzam nałożyć nową i czy to coś pomorze? Na 2 pamięciach pod spodem płyty odpadły 2 gumki na drugich dwóch one są mam je ponownie przykleić nowe? i czy podkładi nylowane muszą być czy mogą być metalowe?. Konosla jest przerobiona.

W ogóle jak przywrócić xbox'a do życia ?

2. Lotnik421 Xbox One

3. moxmox

moxmox Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Marne szanse na stabilną naprawę. Ewentualnie może reballing by pomógł?

4. ATi

ATi Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Milanów
    Tu już rebaling nie pomoże, ta konsola się wysłużyła nie ma sensu jej naprawiać

5. Gumis1985

Gumis1985 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Kraków, PL
    Zawsze można zafundować sobie nowy GPU + kulki i reball i konsola jak nowa. Nigdy nie wiadomo w jakim stanie jest gpu po 3rod'ahc.. nie wiadomo czy był przegrzany czy jak i w jakim stopniu.... ewentualnie szaprnąć się na "3rod HOT FIX"

6. MOSZEUSZ

MOSZEUSZ Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Ja się tu już od razu zapytam. W jakich przypadkach jest sens robić rebailling GPU albo/i CPU ?

7. Floyd

Floyd Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Żyrardów
    Po jednym rrodzie i Red Fixie od Juchego, po którym i tak ponownie wyskoczył RRod.

8. Stalowka1938

Stalowka1938 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Właśnie jest pytanie czy mam dać do juchego konsole czy zbierać na nową ? oczywiście w kosztach lepiej juchy ale czy to coś da ? wiem że konsola co jakiś czas dostanie rroda ale będę umiał go jakość naprawić. Juchy by mi doprowadził go do ładu.

9. Fiko PL

Fiko PL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Ślij do Juchego

Wczytywanie...

Poleć forum