1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

RROD, poważna sprawa czy damy jakoś radę?

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez fresh.cie, Październik 7, 2011.

1. fresh.cie

fresh.cie Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Pewnego pięknego dnia, konkretnie przedwczoraj grałem sobie w FIFE 11 i nagle idioci wyłączyli prąd, wyszedłem na chwilę spytać się sąsiadki czy też nie ma, i w tym czasie trzy razy wyłączyli i włączyli i rrodzik :) Myślałem że wybiję pół wsi. Teraz bardziej na spokojnie ale w dalszym zaniepokojeniu mam do was pytanie.

Czy błąd 0020 to coś poważnego? Czytałem że jest to problem z bootowaniem, ale konkretnie nie wiem jak poważna to jest usterka. Co robić, jest sens naprawy, czy raczej szrot?

2. Lotnik421 Xbox One

3. fresh.cie

fresh.cie Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
  4. KamileQ

KamileQ Banned

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Wieliczka
    Zależy jaka data produkcji.

5. pelikan15

pelikan15 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Nysa
    Jezeli xbox nie bedzie działać masz prawo do odszkodowania od dostawcy prądu

Wczytywanie...

Poleć forum