1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

RRoD sposób naprawy

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Margo1234567, Listopad 18, 2013.

1. Margo1234567

Margo1234567 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Ohayo koledzy i koleżanki!
    Ostatnimi czasy podczas gry w GTAV, mój xbox zrobił "krach". ekran się zaciął. Wyłączyłem go i włączyłem od nowa. Tym razem zaciął się już przy wczytywaniu loga Xboxa. Kolejny reset... i już nie odpalił, gdyż pokazały się 3 czerwone diody. Strach w oczach. Trochę czytałem o tym, jednak cały czas nie jestem pewien czy da się to naprawić. Kod awarii : 4 lampki, 1 lampka, 1 lampka, 4 lampki, co daje nam kod "0110". Nie wiem dokładnie o co chodzi, ale czytałem, że trzeba rozkręcić i wymienić jakąś pastę na "diamentową". Czy to by rozwiązało problem? Dodam, że nie chcę wydawać konsoli do jakiegoś serwisu, bo ciężko z kasą, zwłaszcza przed świętami. I tu kolejny problem, bo wujostwo już zakupiło młodszemu bratu kinecta a tu xbox popsuty. Moja w tym głowa, by go jakoś do tego czasu poskładać. Są jakieś domowe metody naprawy tego błędu? Z góry dziękuję za odpowiedzi :)

2. Lotnik421 Xbox One

3. The mistic40

The mistic40 Banned

Polubienia:
    96
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Tylko te z youtube a na poważnie to raczej nic z nią nie zrobisz sam tylko możesz ją dobić lub zbierać na nową.

4. TheOFF

TheOFF V.I.P V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    341
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    UK
    Podaj model oraz datę produkcji konsoli.
    Jeśli jest to jakiś stary Xenon czy też Falcon, możliwe że konsola zakończyła swój żywot.

RRoD'a generalnie nie ma sensu naprawiać, ponieważ nie podziała to na długo.

5. Jabar

Jabar Moderator Członek Załogi Moderator Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1108
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Wszelkiego rodzaju domowe sposoby, nawet jeśli rozwiążą problem to nie na długo...
    Jak już, to serwis i reball..ale to kosztuje.
    Gdybam,że to falcon lub coś starszego..
    Wiem ,że ciężko z kasą, ale moje zdanie : szkoda kasy na naprawę....
    Lepiej kupić coś nowszego: SLIM ,lub minimum PHAT na płycie JASPER.

Wczytywanie...