1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Rrod - super sposób !

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Qukis, Sierpień 3, 2010.

1. Qukis

Qukis Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Wrocław
    Miesiąc temu wyskoczył mi rrod błąd 0020, szukałem sposobów na naprawe i w końcu znalazłem super sposób.

YouTube - How To Reset Your Xbox 360 - Not Towel Trick - Way Better!!!

Konsole podpinamy tylko do zasilacza reszta kabli odłączona wkładamy dwie pałeczki tam gdzie są wiatraki, włączamy konsole, po pojawieniu się 2 lampek czekamy jakieś 30 sec, wyłączamy konsole z zasilania, czekamy jakieś 20 min włączamy konsole i nie ma RROD'a.
    U mnie zadziałało dopiero po 3 próbie ale zadziałało i xbox hula jak nie wiem co.

2. Lotnik421 Xbox One

3. BCG-pl

BCG-pl Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Poznań
    jestes nienormalny? wez sie ogarnij i nie dawaj takich rad. przez takie cos mozna tylko zepsuc konsole jeszcze bardziej a to ze dziala ci miesiac to nie znaczy ze jest naprawiona. wyczekuj tylko rroda ktory bedzie 2 razy powazniejszy niz ten przed zastosowaniem tego "super sposobu"

4. zonk31

zonk31 Banned

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Łódź
    za miesiac bedziesz mial niezly pretekst dla rodzicow zeby kupili ci druga :D

5. rockobradford

rockobradford Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    taaa a najlepeij pokaż im jeszcze w jaki to cudowny sposób chciałeś naprawić konsole :D

Wczytywanie...

Poleć forum