RROD-Temat zbiorczy.

Blood.

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Wszystko o rrodzie.

Pytania, problemy, wywody miłosne......
 

-=DEXTER=-

Pomocnik
Pomocnik
Użytkownik
przede wszystkim:
Xbox-experts.com - Xbox 360 R.O.D Repair Guide

Tam sa wytlumaczenia bledów po podaniu kodu, opisy, oraz jak je naprawic.
 

matis95

Użytkownik
Użytkownik
Xbox 360 diagnoza - 3 czerwone diody:
[YOUTUBE]DQV4Dj4r_aI[/YOUTUBE]

Jak naprawic 3ROD i E74:
[YOUTUBE]leR4Md9eI3w[/YOUTUBE]

P.S Filmy nie są moje. Znalazłem je w sieci.
 

virusek

Użytkownik
Użytkownik
To ja mam pytanie czy przy błędzie 0001 związany z zasilaniem, można podłączyć zasilacz ze starszej konsoli ? Posiadam JASPER`ka ale czy będzie pasował od XENON`a bądź OPUS`a ?
 

mistrzmtb

Użytkownik
Użytkownik
tak.
 

matis95

Użytkownik
Użytkownik
Zasilacz 203W pasuje chyba do każdej konsoli Xbox 360
 

mistrzmtb

Użytkownik
Użytkownik
203W pasuje do wszystkich
175W pasuje do opusa, falcona i jaspera
150W pasuje do jaspera i może slima
135W SLIM
 

virusek

Użytkownik
Użytkownik
Dzięki za pomoc! Xbox działa. Okazało się, że tylko zasilacz poszedł. Czy jak posiadam przerobionego xboxa można wysłać sam zasilacz do serwisu ?
 

-=DEXTER=-

Pomocnik
Pomocnik
Użytkownik
tak, tak somo pada czy dysk
 

mosakPL

Użytkownik
Użytkownik
Cześć, przed chwilą w moim Jasperze wystąpił rod. Z nerwów zapomniałem sprawdzić kod błędu. Szybko wyl konsole, docisnalem kable av i zasilacz. Włączyłem i działa. Chodzi już 30 min. I na razie działa. Czy to mógł być rod od kabli? Jak myślicie, czy mój Jasper podziała jeszcze trochę? Podziekuje!
 

zlewozmywak

Banned
Spoko też tak nie raz miałem. Tak sie zdarza jak kable są jakoś źle podłączone czy coś takiego. Niema powodu do strachu:D
 

mosakPL

Użytkownik
Użytkownik
Dzięki. A może jeszcze jakiś właściciel Jaspera się wypowie? Bo nie wiem, oddać do serwisu, czy nie. Narazie działa. Ktoś tak miał?
 

KabanosikPL

Użytkownik
Użytkownik
Nie oddawaj :p.Sam mam Jaspera,i gdy podłączałem iksa do TV to słabo włożyłem kable i był ROD.Po prostu docisnąłem i działa :D
 

adam360

Świeżak
Świeżak
mam pytanie 6 miesięcy temu kupiłem xbox 360 elite i właśnie wczoraj padł podłanczałem kable aż 4 razy i nic do innego kontaktu i nic nie włancza się lampka na zasilaczu żółta na konsoli trzy czerwone diody kod błędu wynosi 0002 czy truno to będzie naprawić wysłałem do naprawy bo mam na gwarancji jak długo moge czekać na konsole
 

badboy8

Użytkownik
Użytkownik
Ogólnie naprawia trwa 2-3 tygodnie.
Napewno wymienią ci płyte na nową.
0002 to problem z zasilaniem ;) Mógł zasilacz paść albo procek.
 

adam360

Świeżak
Świeżak
ok dzięki za odpowiedz
 

lasek

Użytkownik
Użytkownik
hej, na poczatku lipca dostalem juz 2 rroda. nie mialem czasu sie tym zajac od razu i dlatego teraz was pytam. Co ja mam z tym fantem zrobic? Konsolka jest na iextreme 1.51, niezbanowana i po 1 jednej naprawie rroda ( + polepszone cvlodzenie ). Nie wiem czy dalejj sie bawic w naprawianie i po prostu sprzedac na czesci czy w calosci.
Pozdrawiam.
 

akir

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
NA części dłużej lecz lepsza kasa
 

norbert910

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
To się może przydać: Trzy lampki pierścienia świateł z przodu konsoli Xbox 360 migają na czerwono Tam jest napisane po pl co należy zrobić gdy wyskoczy ci rrod. Ja osobiście zalecił bym się do tego ze względów na to, żebym już nie dostał rroda. Oczywiście jeszcze go nie miałem.
 

badboy8

Użytkownik
Użytkownik
Jak padł ci Xenon/Zephyr to ja bym spróbował domowym sposobem naprawiać,jak sie uda to graj a jak nie to sprzedaj;)
Jeżeli falcon to warte zachodu jest naprawianie
 

Do góry Bottom