1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

rrod

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Naruto220, Październik 22, 2015.

1. Naruto220

Naruto220 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    cześć chyba uszkodziłem dwie konsole bo źle załozyłem x clampy i na jednej wyskakuje błąd 0001 a druga chwile działa po 5 sekundach zaczyna głosno chodzic i wywala rrod pierwsza to falcon a druga jasper wiecie co to może być ?

2. Lotnik421 Xbox One

3. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3216
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر
    W aktualnościach zakładasz temat, od takich rzeczy jest dział konsola, myśl!

4. Naruto220

Naruto220 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    sory jestem tu nowy i nie czaje jeszcze wszystkiego

Wczytywanie...

Poleć forum