1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Rrod

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez rechot6, Styczeń 1, 2010.

1. rechot6

rechot6 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam.Mam problem przed świętami złapałem rroda więc oddałem go do naprawy została wymieniona pasta i uszczelniony tunel powietrza ale 2 dni przed sylwestrem xbox znów padł więc zawiozłem go do kolesia co go robił i on podkręcił wiatraczki i konsolka pochodziła dwa dni i znów przestała działać.

Za każdym razem kod błędu to:0020
    I za każdym razem konsola chodziła 2-3 dni.
    Odkąd mam ta konsole czyli jakieś półtorej tygodnia konsola miała już 3 rrody a nie jest katowana gram dziennie jakieś 1-2h.

Z góry DZIĘKUJE za pomoc

2. Lotnik421 Xbox One

3. badboy8

badboy8 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    11
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    kod błędu znaczy że konsola sie przegrzewa.
    Skoro nadal RROD wyskakuje to ja bym zmienił gumki w konsoli i sprawdził dokładnie kable.
    Jeżeli to nie pomorze to jedynie zostają ci Kulki ;)

4. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1061
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    To normalne;) Możesz wygrzać lecz nie polecam, nowe kule np u bonzo, sprzedać polecam

Wczytywanie...

Poleć forum