1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Rrod

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Krepel7, Styczeń 9, 2010.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. Krepel7

Krepel7 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Mikołów
    Mam pytanie odnośnie RROD'A. Czy można jakoś poznać że konsola cierpiała na tą dolegliwość że tak to napisze? Xboxa kupiłem jakiś miesiąc temu ale do teraz nie zastanawiałem się nad tym czy nie była ona naprawiana i sprzedana na szybko

2. Lotnik421 Xbox One

3. maclogan

maclogan Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Shiojiri
    Raczej "na oko" ani chyba w żaden inny sposób się tego nie stwierdzi . Można sprawdzić czy pasta pod procesorem jest "świeża" lub czy coś poprawiano lub kombinowano z chłodzeniem ale to może wcale nie znaczyć , że konsola miała RRoD . Ale przy takich zabiegach jest spore prawdopodobieństwo , że coś było nie tak .

4. Krepel7

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Mikołów
    Wole się nie bawić w środku konsoli, nie otwierałem jej ani razu i lepiej nie bede próbował narazie .

5. HunterPL

HunterPL Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    sprawdź czy masz plomby pod faceplate

6. Marcinpl25

Marcinpl25 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Pruszków
    Najlepiej kupować nowe xbox'y bo z używanymi nigdy nic nie wiadomo. Nie chcę cię straszyć ale mój kumpel kupił używanego falcona. Pisało że ciągle stał na półce. I po 3 tygodniach wyskoczył mu Rrod. A zachował wszystko co powinno być idealne chłodzenia tam miał. Przypuszczamy że ta konsolka była już po przejściach. A tak czy miała rroda czy nie to raczej nie zobaczysz bo zerwane plomby mogą oznaczać przerobienie napędu albo tylko wymianę pasty.

7. novy66

novy66 Xbox One Xbox One Użytkownik Liga XboxForum.pl

Polubienia:
    270
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Słupsk
    W 100% nie dowiesz się czy konsola miała RRod-a. Co do plomb mogły być tak zerwane że nie widać tego aby tak było :)
    Tak jak wyżej koledzy piszą najlepiej kupić nowego xboxa 360.

8. Kisielisodd

Kisielisodd Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Kraków
    To jest najgorsze w kupnie używanego sprzętu, aż człowiekowi włosy stają dęba jak troszeczkę poczyta. Okazja okazja okazja .... a potem tylko płacz nad wydanymi pieniędzmi. Nieuświadomiona osoba może się nieźle rozczarowac. Xbox to jeszcze pół biedy, bo gdziekolwiek w necie się nie wpisze Xbox, zawsze wyskoczy w pierwszych linkach Rrod, ale w przypadku PS3? Ostatnio przypadkiem trafiłem na jakieś polskie forum i roczne konsole z Ylod`em po domowej naprawie, albo kolejnej naprawie w "fachowym' serwisie jest wystawiana na allegro jako roczny ideał, i z pełną premedytacją właściciele na forum o tym piszą. Osobiście bym lał po pysku za coś takiego. Można źle mówi o Xbox i microsoft, ale problem przyjęli na klatę po męsku i dali 3 lata gwarancji, zepsuje się to naprawią. Warto kupic nową, bo promocje są co chwile nowe, Mie pewnośc gwarancji i brak bana.

9. Krepel7

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Mikołów
    Mam nadzieje że mój xbox jest dobry . Dziękuje wszystkim za odpowiedzi :)

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum