1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Rrod?

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Langdanan, Czerwiec 20, 2010.

1. Langdanan

Langdanan Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Mam problem z moją konsolą. Ostatnio odpaliłem fifę 10 i po 20 minutach mrugnęły 3 czerwone diody. Szybko wyłączyłem konsolę i przez kilka dni jej nie ruszałem. Wczoraj postanowiłem sprawdzić ją znowu. Włączyłem i przez 3 godziny grałem w Red Dead Redemption bez problemu. O co chodzi? Mam rroda czy nie?

2. Lotnik421 Xbox One

3. yondaime332

yondaime332 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Bydgoszcz
    Jeszcze nie ;)... ale możliwe że to początek końca twojej konsoli

4. Dojniak

Dojniak Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Katowice
    Nie che Cię martwić ale jak takie coś się stało to początek końca twojej konsoli tak jak ówi kolega wyżej :p

Wczytywanie...

Poleć forum