1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Rrod.

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez x360fb, Grudzień 27, 2008.

1. x360fb

x360fb Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Witam. Kupiłem Xboxa 10 dni temu i dziś po 2 dniach nie grania przy włączającej się konsoli zauważyłem 3 czerwone diody. Konsola po dwóch godzinach leżenia odłączona od prądu ale dalej w tym samym miejscu i ponownym sprawdzeniu czy działa, jednak działa tak jakby się rrod naprawił ale nie pokoi mnie to gdyż w poniedziałek chcę zrobić przeróbkę i nie wiem, czy zgłosić to do microsoftu i oddać na gwarancję czy zrobić przeróbkę i się nie przejmować ?
    Dodam, że przed rrodem konsola było ok. 4h w Samochodzie (krótka podróż).

2. Lotnik421 Xbox One

3. Piri

Piri V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Włoszczowa :)
    Jak jest nowy xbox to go testuj . Od nagłej zmiany temp. mogł wyskoczyc rrod

4. x360fb

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Czyli jak już poleżał sobie w domu to powinno być ok i będę mógł przerobić bez obaw że coś się zepsuje a ja nie będę mieć gwarancji?

5. Mr.Hankey

Mr.Hankey V.I.P V.I.P

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Ja bym się wstrzymał z przeróbką. Potestuj intensywnie konsolę przez kilka dni i jak wszystko będzie ok to wtedy przerabiaj.

6. x360fb

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Dobra dzięki wielkie za wskazówki :) Temat można zamknąć.

Wczytywanie...

Poleć forum