Rrod?

Ceronn113

Użytkownik
Użytkownik
Witam..

Kilka dni temu przerobiłem konsole na LT+2.0 oraz został takze wgrany dash 1599. Posiadam konsole PRemium z 2006r, czyli jak widac troche juz stara.
Moj problem polega na tym, ze dzisiaj przy włączeniu konsoli konsola nie chce sie włączyć. Po włączeniu świeci sie tylko znaczek po środku w przyciusku do włączania konsoli, a po jakims czasie (1-2min) zapalają sie 3 czerwone diody, ale na ekranie nie pojawia sie, zaden bląd/komunikat ( obraz nawet nie zaskakuje. )

Czy to moze byc wina przemeczenia konsoli? bo od kilku dni długo na niej gram bo od 5 do 8h.

Na początku ( dzisiaj rano ) raz mialem tak, ze konsola zaskoczyła i sie uruchomiła. Ale juz teraz wgl nie chce zaskoczyc.

Prosze o pomoc. z góry dziękuję....

:)
 

KamileQ

Banned
Użytkownik
Jaki kod bledu?

Sent from my X8 using Tapatalk :)
 

Ceronn113

Użytkownik
Użytkownik
no wlasnie o to chodzi, ze nic sie na ekranie nie pojawia i nie wiem jaki kod blędu... wgl obraz nie zaskakuje...


EDIT:

Kod blędu - 0022
 

zOnk31

V.I.P
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
Game Master
PSforum.pl
Świeżak
przegrzanie GPU - konsola kwalifikuje się raczej na śmietnik. nie radzę wrzucać do niej już żadnych pieniędzy... przykro mi ;(
 

albinos

Użytkownik
Użytkownik
a masz dźwięk? hmm może by rebaling pomógł
 

onix212

Użytkownik
Użytkownik
jak chcesz serwisuj masz zapewne 0020 da się naprawić na serwisie za około 150zl ale rok wróci, naprawić sprzedać.
 

DJVahn

Użytkownik
Użytkownik
sposób z piekarnikiem, bo i tak nie masz juz nic do stracenia.
 

Ceronn113

Użytkownik
Użytkownik
Juz chyba bedzie lepiej kupic nowa konsole bez niczego ( padow, zasilaczow itp ) i tak mi sie chyba bardziej oplaca?

A mozecie mi powiedziec jasniej o co chodzi z tym sposobem z piekarnikiem?
 

Ceronn113

Użytkownik
Użytkownik
A jak mysclicie, czy ten sposob z tego filmiku moze zadziałac?

Jak naprawic 3ROD i E74 - YouTube
 

KamileQ

Banned
Użytkownik
Na początek zmień paste na gpu i cpu na arctic silver 5, jeśli to nie pomoże to kup nową konsole a tą sprzedaj na części.
 

Ceronn113

Użytkownik
Użytkownik
a moze jednak zrobic tą konsolę? Zrobią mi konsole i na jakis czas bede mial chyba spokoj?
 

onix212

Użytkownik
Użytkownik
filmik ci nic nie da tego dobijesz ją całkowiecie. sprzedaj na części dołóż kup nową lub serwis i wydawaj w nią jak worek bez dna
 

Ceronn113

Użytkownik
Użytkownik
Kupiłem nową konsolę, sama konsolę. Przerobiona Lt.1.9, moja stary xbox ( ten zepsuty) ma lt+ 2.0 . Da sie jakos podmienic te napędy zeby w tym nowym xboxie działał mi ten napęd ze sterego xboxa?
 

Fuks

Użytkownik
Użytkownik
Aby podmienić napęd musisz pierw do tego starego wgrać klucz z nowego.
 

Ceronn113

Użytkownik
Użytkownik
Jest moze jakis poradnik na tym forum jak to zrobic?
 

KamileQ

Banned
Użytkownik
Jest w dziale firmware napedow.

Sent from my X8 using Tapatalk :)
 

Ceronn113

Użytkownik
Użytkownik
Dobra teraz inne pytanie. Dostalem dzisiaj moją konsole, ktorą kupiłem. Jest tam przerobka LT + i jest napęd hitachi. Dowiedziałem sie, ze ten naped jeszcze nie mozna przerobic na lt + 2.0. Ale mam przerobiony naped samsung na LT + 2.0
Teraz chcialbym podmienic napędy - wziąc naped ze starej konsoli ( tej z rrodem ) i wczepic ją do nowej konsoli. Jak to sie zrobi to normalnie bedzie ta nowa konsola działac?


PS.
Ktos wie moze kiedy bedzie mozna hitachi przerobic na LT +2.0?
 

KamileQ

Banned
Użytkownik
Nie bedzie dzialac. Musisz wyciagnac klucz z hitachi i wgrac do samsunga.

Lt 2.0 poki co robia, ale kiedy wyjdzie nie wiadomo.

Sent from my X8 using Tapatalk :)
 

Ceronn113

Użytkownik
Użytkownik
to sie narazie w to nie bede bawił tylko poczekam na lt+2.0 na hitachi. Ale teraz jeszcze inne pytanie. Tą konsole co teraz kupiłem ma przerobkę LT + 1.91 (chyba) bo ten Co sprzedawał powiedzial tylko tyle ze jest przerobka lt i ze nie działaja gry z xgd3 czyli to tez chyba moze byc lt 1.1? wiec tak po wlozeniu plyty do napedu wyskakuje mi " nierozpoznana płyta" , po kilku probach udaje mi sie wczytac gre, ale po uruchomieniu wyskakuje mi błąd z tym przeczyszceniem plytki scierka. Scierka nic nie daje, a pozatym na tej starej ( zepsutej ) konsoli gry normalnie wchodzily. jest wgrany dash 13604 ( lub podobnie ). Dodam jeszcze, ze moj kolega mial taka sama sytuacje, ale przy przerobce 2.0 i dal ejszcze raz do przerobienia konsole i juz mu normalnie wchodzi wszystko ( Pan od przerobki powiedział mu , ze wgrał mu jakas inna (gorszą) wersje przerobki lt 2.0 czy jakos tak. Wiec czy ja moge cos zrobic ? np. wgrac nowego dasha ( o ile jakis nowszy jest ) lub co innego zeby mi normalnie starsze gry (fifa 11, battlefield 2, crysis 2) wchodzily na przerobke 1.91?
 

Do góry Bottom