1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Rrod

Temat na forum 'Sprzęt' rozpoczęty przez dymekk208j, Listopad 16, 2011.

1. dymekk208j

dymekk208j Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Koszalin
    Witam! Zastanawia mnie pewna sprawa, ostatnio grając wywaliło mi RroD (3 czerw diody) już załamany wyłączyłem konsole ale tak z ciekawości znów ja włączyłem a ty ku mojemu zaskoczeniu przez następne 6h działa bez zarzutu. Na następny dzień znów włączając konsole zobaczyłem rrod, ale po tym jak jak zresetowałem to znów działa bez zarzutu. Czasem wywala rrod'a ale rzadko. O co może chodzić ? A po tym jak wywaliło znów rrod'a przytrzymałem przycisk ten od synhro z padem i potem docisnełem do tego przycisk którym wyjmujesz tackę i zaczeły migać 4 diody na raz. Nie bardzo rozumiem jaki to kod/ jak go odczytać. Spotkałem się z takim komentem "Cztery migające diody Oznaczają niewłaściwe podpięcie kabla przesyłającego sygnał do konsoli video/audio. Należy sprawdzić czy kabel jest poprawnie podpięty do konsoli lub czy kabel nie jest uszkodzony w żadnym miejscu. " ale 4 powinny migać od razu chyba a nie po tym jak sprawdzałem kod błędu ?

2. Lotnik421 Xbox One

3. domingta

domingta Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Przy sprawdzaniu kodu błędu 4 migające diody oznaczają 0, 3 migające diody oznaczają 3, 2 migające diody oznaczają 2, 1 dioda 1. Kod składa się z 4 cyferek.

4. sid2007

sid2007 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    23
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Radom
    Pewnie wtyczki od zasilacza nie docisnąłeś. Trzeba włożyć aż pyknie charakterystycznie.

5. dymekk208j

dymekk208j Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Koszalin
    Ehh, wtyczka mówisz ? Skręcę ją jeszcze raz i zobaczę czy wywali znów rrod'a :/

Wczytywanie...

Poleć forum