1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Rrod

Temat na forum 'Sprzęt' rozpoczęty przez kussiek, Grudzień 18, 2011.

1. kussiek

kussiek Banned Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Witam, dzisiaj dostałem RROD w mojej konsoli, po diagnozie wykazało mi kod 0102 (napjpierw 4 diody, potem 1 diodia, potem 4, potem 2). Czytałem że w niektórych przypadkach wystarczy wymiana pasty termoprzewodzącej. W tym też? a jeśli nie, będę musiał go odesłać do kogoś z allegro. Tylko jest tam masa ofert napraw od 50 do 200 zł i nie wiem którą miałbym, wybrać, doradzicie?

2. Lotnik421 Xbox One

3. TigraTeam

TigraTeam Banned

Polubienia:
    513
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Bielsko-Biala
    pasta mooze pomoc a nie musi ale raczej bedzie to krotkotwaly efekt tak samo po naprawie rrod wroci takze najlepiej sprzedaj ja jako uszkodzona i pomysl nad nowa

4. kussiek

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
  5. Serwis24lw

Serwis24lw Banned

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Za te 70zł to oni Ci reflow zrobią, nie sugerowałbym się tymi fotkami.

U Ciebie reballing usunie usterkę i konsola powinna śmigać 2-3 lata.

6. kussiek

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Zamówiłem już usługę u tego allegrowicza NAPRAWA XBOX360 RROD E74 WAWA 6 m-scy gwarancji (2000149211) - Aukcje internetowe Allegro jest tam napisane że reballing i wymiana pasty itp. wydaje mi się żę to dobra ofertra? A jeszcze tak btw. to jak np. oni naprawią mi błą 0102, to może mi po miesiącu wyskoczyć jakiś inny i będę musiał naprawiać co innego, a gwarancja nie zostanie uznana bo to będzie inna usterka?

7. Kakashi

Kakashi Banned

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Śląsk
    daja przeważnie gwarancje na dany rrod jak ci wyskoczy inny to raczej to będziesz musiał dopłacić , naprawianie konsoli z rrod to worek bez dna

8. kussiek

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Rozwiiń jakoś swoją wypowiedź

9. Serwis24lw

Serwis24lw Banned

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Robią ci 0102. Co oznacza luty pod GPU. Moze Ci jeszcze po jakims czasie wywalic 0110, co tez oznacza GPU, ale wedlug serwisu bedzie oznaczac RAM. Moze wywalic 0020, co też oznacza GPU. Moze wywalić 0003 co też oznacza GPU. I tak w kolko.

Wczytywanie...

Poleć forum