1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

RRoD?

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Morozow, Kwiecień 26, 2012.

1. Morozow

Morozow Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Panie, Panowie. Przed chwilą miałem atak serca połączony z luzowaniem się zwieraczy.

Siedzę przed komputerem, obok mnie uruchomiony czerwony X360 Elite. Naparzam w spiraconego Wiedźmina 2.
    W pewnym momencie słyszę syk. Wyłącza mi się zarówno komputer, xpudło jak i lampka na biurku.
    Po odpaleniu x'a pojawiają mi się 3 diody w kolorze idealnie pasującym do obudowy.
    W tym momencie nastąpiło to o czym wspominałem na początku.
    Po wszystkim wstałem, zwyzywałem konsolę używając wulgarnego określenia męskiego przyrodzenia, dodałem co sądzę o jej matce i odłączyłem sprzęt klnąc tak głośno że chyba całe miasto mnie słyszało.
    - Sk*******, zaraz cię roz****** jak się nie włączysz!
    Konsola chyba pod wpływem moich gróźb zrzuciła z siebie czerwone światła i jednak wróciła do zieleni.
    Wróciłem do Wieśmina, ale cały czas jestem w nerwach.

Mam spodziewać się następnych buntów, czy mogę spać spokojnie? Póki co chodzi 15 minut bez żadnej awarii.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Baloon 360

Baloon 360 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    32
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miałeś jakieś przepięcie i dlatego pokazały ci się czerwone diody .
    Możesz grać spokojnie .

1 osoba to lubi.
  4. varon23

varon23 Banned

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    zduńska wola
    Baloon 360 @ popieram cię .

jeżeli nie masz gniazdka z uziemieniem ( bolec) to sobie takie spraw , żebyś już się nie martwił :stung: , pozdrawiam

5. -=DEXTER=-

-=DEXTER=- Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    552
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Kalisz, Poland
    xbox i tak nie ma bolca z uziemieniem.

6. varon23

varon23 Banned

Polubienia: