1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

RTL Ski Jumping

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez Fede, Marzec 14, 2009.

1. Fede

Fede Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Czy ktos ma jakies informacje na temat serii Ski Jumping bo skonczyla sie na 2007roku.Macie jakies informacje czy powstanie nowa czesc kiedys i czy sa jakies skoki na xboxa 360?Szukalem ich oficjalnej strony ale cos nie moge znalezc.

2. Lotnik421 Xbox One

3. pawell12344

pawell12344 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    RTL już nie sponsoruje skoków to i gry nie będzie

4. przemo5

przemo5 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Wałbrzych
    Skoki sa jako jedna z dyscyplin w RTL Winter Sports 2009, tylko w tej grze na X360 sie z nimi spotkalem:)

5. Fede

Fede Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Nom to wiem ale mi chodzilo o same skoki.Szkoda ze nic nie ma bo jak dla mnie swietny sport.

Poleć forum