Rusza przedsprzedaż Gears of War 3

D

Deleted member 50854

Guest
Microsoft rozpoczyna przyjmowanie zamówień przedpremierowych na Gears of War 3. Wcześniejsze kupno gry poza gwarancją dostarczenia płytki w dniu premiery wiąże się z szeregiem bonusów z udziałem w betatestach włącznie.
Wydawca przygotowuje trzy wydania Gears of War 3 - Standardowe, Limitowane i Epickie. Zamówienie któregokolwiek z nich wiąże się z dostępem do trzytygodniowej betawersji startującej już 25 kwietnia. Dostępne będą trzy tryby rozgrywki na czterech miejscówkach, jednak to nie koniec atrakcji. Pod koniec trwania bety Epic doda dwa kolejne tryby - Capture the Leader i King of the Hill. Wszyscy gracze uczestniczący w becie zostaną też wynagrodzeni unikalnymi rangami w swoich profilach.
Medal Beta Testera – ukończ jedną rozgrywkę aby odblokować medal Beta Testera, który zostanie przypisany do Twojego profilu w finalnej wersji gry. Tytuł Beta Testera będzie również wyświetlany przy Twoim profilu w lobby rozgrywek wieloosobowych.

Thrashball Cole – ukończ 50 rozgrywek w dowolnym trybie aby odblokować postać Thrashball Cole. Po odblokowaniu, rozegraj 10 spotkań grając jako Trashball Cole w trakcie trwania bety, a postać zostanie dodana do Twojego profilu gracza w finalnej wersji gry.

Pozłacany Retro Lancer – pokaż innym, że jesteś prawdziwym fanem Gears of War, odblokowując pozłacany Retro Lancer. Ukończ 90 rozgrywek w dowolnym trybie aby odblokować broń w becie i zdobądź nią 100 trafień, aby dodać ekskluzywny oręż do Twojego profilu gracza w finalnej wersji gry.

Ognisty Hammerburst – ukończ jedną rozgrywkę przed niedzielą, 24 kwietnia aby odblokować tę broń.

Ognisty Lancer – ukończ jedną rozgrywkę w tygodniu rozpoczynającym się 25 kwietnia aby odblokować tę broń.

Ognisty Sawed-Off Shotgun – ukończ jedną rozgrywkę w tygodniu rozpoczynającym się 2 maja aby odblokować tę broń.

Ognisty Gnasher Shotgun – ukończ jedną rozgrywkę w tygodniu rozpoczynającym się 9 maja aby odblokować tę broń.
eta Gears of War 3 dostępna będzie także dla posiadaczy epickiego wydania Bulletstorma na Xboksa 360. Wszyscy którzy kupili FPS-a od People Can Fly w dniach 18-24 kwietnia będą mogli zasmakować drużynowego deathmatchu na czterech mapach - Thrashball, Checkout, Trenches i Old Town. Niezła gratka dla fanów serii, choć moim zdaniem trochę zbyt ograniczona - do dłuższej zabawy Gearsami 3 Microsoft wymaga kupna gry w przedsprzedaży. Jeżeli masz więc Bulletstorma z dostępem do bety GOW3, nie prześpij trzeciego tygodnia kwietnia.

Źródło
 

Mnih

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
płacic za grę najwyższą możliwą cenę po to, by miec na starcie kilka fajnych pukawek i znaczek przy nicku to przesada. obędę się bez tego a grę kupię po premierze, wyjdzie mi conajmniej 70 zł taniej, które zapłaciłbym za te parę bajerów :) ale oferta kusząca, szczególnie dla wielkich fanów GoWa.
 

Dzokej

Użytkownik
Użytkownik
No to super :) Kupiłem gre BULLETSTORM po to aby grać a nie myślałem że będa sie to wiązać z bajerami :)
 

kufer111

Banned
Użytkownik
chyba sie na to skusze gdyż jestem fanem tej serii i mam kod do beta multi
 

Do góry Bottom