1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Rusza przedsprzedaż Gears of War 3

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez Krav53, Marzec 7, 2011.

1. Krav53

Krav53 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    8
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Skarżysko
    Microsoft rozpoczyna przyjmowanie zamówień przedpremierowych na Gears of War 3. Wcześniejsze kupno gry poza gwarancją dostarczenia płytki w dniu premiery wiąże się z szeregiem bonusów z udziałem w betatestach włącznie.
    Wydawca przygotowuje trzy wydania Gears of War 3 - Standardowe, Limitowane i Epickie. Zamówienie któregokolwiek z nich wiąże się z dostępem do trzytygodniowej betawersji startującej już 25 kwietnia. Dostępne będą trzy tryby rozgrywki na czterech miejscówkach, jednak to nie koniec atrakcji. Pod koniec trwania bety Epic doda dwa kolejne tryby - Capture the Leader i King of the Hill. Wszyscy gracze uczestniczący w becie zostaną też wynagrodzeni unikalnymi rangami w swoich profilach.
    eta Gears of War 3 dostępna będzie także dla posiadaczy epickiego wydania Bulletstorma na Xboksa 360. Wszyscy którzy kupili FPS-a od People Can Fly w dniach 18-24 kwietnia będą mogli zasmakować drużynowego deathmatchu na czterech mapach - Thrashball, Checkout, Trenches i Old Town. Niezła gratka dla fanów serii, choć moim zdaniem trochę zbyt ograniczona - do dłuższej zabawy Gearsami 3 Microsoft wymaga kupna gry w przedsprzedaży. Jeżeli masz więc Bulletstorma z dostępem do bety GOW3, nie prześpij trzeciego tygodnia kwietnia.

Źródło

2. Lotnik421 Xbox One

3. Mnih

Mnih XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    205
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Bydgoszcz
    płacic za grę najwyższą możliwą cenę po to, by miec na starcie kilka fajnych pukawek i znaczek przy nicku to przesada. obędę się bez tego a grę kupię po premierze, wyjdzie mi conajmniej 70 zł taniej, które zapłaciłbym za te parę bajerów :) ale oferta kusząca, szczególnie dla wielkich fanów GoWa.

4. Dzokej

Dzokej Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Namysłów
    No to super :) Kupiłem gre BULLETSTORM po to aby grać a nie myślałem że będa sie to wiązać z bajerami :)

5. kufer111

kufer111 Banned

Polubienia:
    10
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Zdolny Śląsk
    chyba sie na to skusze gdyż jestem fanem tej serii i mam kod do beta multi

Wczytywanie...

Poleć forum