1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Rutery Usb

Temat na forum 'Sprzęt' rozpoczęty przez Remix, Styczeń 6, 2011.

1. Remix

Remix Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Czersk (Pomorze)
    Mam pytania dotyczące ruterów do modemów usb:

1. Czy wszystkie rutery działają z wszystkimi modemami ?

2. Czy jest jakiś ruter działający z modemem Speed 1000 ( LTE w Cyfrowym Polsacie - 100 GB pół roku za darmo - Cyfrowy Polsat, LTE - Media2.pl ) i modemem Huawei E1750C ( Huawei E1750C :: PCLab.pl ) - modemy USB (odrazu piszę, że szukałem w googlach i nie znalazłem a nie znam stron na których mógłbym taką informację znaleść) ?

2. Lotnik421 Xbox One

3. cru5h

cru5h Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Sosnowiec
    Nie. Poczytaj dokumentacje routera. Poszukaj też na google informacji czy dany router działa z danym modemem.

4. Apacer

Apacer Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Polkowice
    Router z USB + modem USB + DD WRT lub OpenWRT i każdy modem będzie działać. Ale trzeba się znać na linuxie żeby opanować te oprogramowania.

Wczytywanie...

Poleć forum