1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Rynek gier - konto PL

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez stojo, Lipiec 4, 2012.

1. stojo

stojo Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    ZKA
    Witam, ostatnio zauważyłem że od jakiegoś czasu na rynku gier jest brak jakiejkolwiek aktualizacji odnośnie gier oczekiwanych, jest kwiecień i maj, a gdzie jest czerwiec? nie wspominając o lipcu. Ostatnio przeglądałem konto US i tam nie ma żadnego przestoju, ba nawet gierkę Haunt na Kinecta za FREE można było pobrać. Może ma to coś wspólnego z tym, że ceny od czerwca są podawane w $ a nie w MS Points? Wiadomo że punkty znikną prędzej czy później i będziemy w zł płacić ale dlaczego nie robią aktualizacji? Czy ktoś coś wie na ten temat?

2. Lotnik421 Xbox One

3. multicreeper

multicreeper Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Dolnośląskie
    I to jest cały microsoft! Rozpoczoł nie skończył tylko porzucił

4. stojo

stojo Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    ZKA
    A i ta "super" akcja "Wygraj zniżkę - wspaniałe gry, dobre ceny", chciałem pobrać GTAIV za 1920MSP, ale na US jest za 1600MSP i to już chyba od 4 miesięcy, a to na pewno nie jedyny tytuł. Coś zaczyna kuleć ten XBL PL czas chyba konto na US przenieść.

5. novy66

novy66 Xbox One Xbox One Użytkownik Liga XboxForum.pl

Polubienia:
    270
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Słupsk
    Tak było i chyba nic się nie zmieni. Jak oczekujesz dużych promocji to najlepszym wyjściem dla Ciebie będzie założenie konta na XBL US lub UK

6. multicreeper

multicreeper Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Dolnośląskie
    mam 5 kont (myslicie co tak duźo mam rodzine która jest duża) 3 konta są w polsce (w tym moje) 2 konta na US zarejestrowane whodze na US I widzę same nowości a w polsce ta sama reklama z przed dwóch miesięcy Xbox live pl się rójnuję

7. barman_2000

barman_2000 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    393
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Włoszczowa
    taaa, ja mam na uk bo rejestrowalem jak jeszcze polskiego nie bylo, i co z tego ze mam na uk i mam nowosci jak za golda musialbym zaplacic za 3 miesiace 15 funtow, czyli lekko liczac z 70zl, wiekszosci gier nie moge pobrac bo wyskakuje blokada regionalna wiec wolalbym juz ten polski nieaktualny, przynajmniej by sie dalo za 2zl golda kupic

Wczytywanie...

Poleć forum