1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Rynek Xbox Live - nie wyświetlają mi się dema, gry, dodatki

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez K0TAKU, Lipiec 31, 2011.

1. K0TAKU

K0TAKU Banned Użytkownik

Polubienia:
    238
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Witam. Otóż od dłuższego czasu mam pewien problem związany z rynkiem xbox live. Gdy na niego wchodzę, w ogóle nie pokazują mi się dema, dodatki, gry itp... Pokazaną są tylko puste okienka. Dodam, że wczoraj przez chwilę rynek mi działał, po czym znów odmówił posłuszeństwa. Wiecie może, jak rozwiązać ten problem ?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Dynamic

Dynamic Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Moze musisz zrobic Update Dashboarda?

4. K0TAKU

K0TAKU Banned Użytkownik

Polubienia:
    238
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Hmm, to chyba nie to. Dodam, że zmieniłem internet, na poprzednim wszystko był OK. Jakieś pomysły?

5. TheDarkKnight

TheDarkKnight Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    160
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Wielkopolska
    Znalazłem na jakiś forum hamburgerów, że koleś też miał jakiś problem z Marketplace. Pewien koleś poradził mu tak:
    Wchodzisz w pamięć konsoli ---> Elementy systemowe i usuwasz plik który ma ok. 1 MB. Następnie wyłączasz Xboxa na jakieś 10 sekund, włączasz z powrotem i Marketplace powinien być dostępny.

Podobno zadziałało:)

6. K0TAKU

K0TAKU Banned Użytkownik

Polubienia:
    238
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Witam. Dziękuje bardzo za pomoc, sprawdziłem sposób z tym usuwaniem tego pliku, tylko jest jeden problem ... Nie ma pliku 1mb, jest tylko jeden 128kb, nazywa się 'Elementy systemowe rynku' i jak daje że chce go usnuąc, to pisze 'Wybrana zawartośc zostanie na trwale usunięta z konsoli' więc tutaj się troche przestraszyłem, i anulowałem ;) Jak ktoś tak już zrobił, i jest to dobry plik, niech tutaj napisze ;)

Wczytywanie...

Poleć forum