Ryse, czyli Crytek i Kinect – E3

Groszq

Banned
Użytkownik
Tegoroczne E3 zwiastuje złotą erę dla Kinecta. Gdy wydaje się, że powiedziano już wszystko, nowe informacje pojawiają się na zawołanie. Tym razem z dobrą nowiną dla entuzjastów ruchu przed konsolą przybywa Crytek.

Pierwsze wzmianki o Ryse pojawiły się już na zeszłorocznych targach pod nazwą Codename: Kingdoms. Dziś jednak uczestnicy E3 mogli zobaczyć pierwszy trailer z nowego tytułu . Gra przeniesie Was do starożytnego Rzymu, gdzie w roli dzielnego wojownika będziecie mieli okazję stoczyć epickie pojedynki, w których w jednej ręce dzierżyć będziecie miecz, druga zaś posłuży do zasłaniania się tarczą przed ciosami nieprzyjaciela. Poza tym możliwe będzie kopanie, uderzanie głową oraz rzucanie mieczem.

Trzeba przyznać, że projekt jest równie obiecujący, co Fighters Uncaged. Pozostaje mieć nadzieję, że w tym przypadku na samym potencjale się nie skończy.

Zwiastun na XBOX Magazyn - Ryse, czyli Crytek i Kinect – E3
 

sid2007

Użytkownik
Użytkownik
No i to by było na tyle w temacie mega uber exa od Cryteka. Ach , ten Kinect...po cóż żeś powstał?
 

hashpl

Banned
hehehe smiesza mnie te komentarze gosci na temat kinecta chociaz ani razu nie mieli okazji go przetestowac.Ja akurat mialem kinecta i choc nie jestem jego zwolenikiem ani tym bardziej fanatykem to uwazam ze sprzet ma przyszlosc i duzy potencjal a jak go wykorzysta to juz zalezy od tworcow gier i wydawcow.Gdyby na kinecta wychodzily takie gry jak na move (oczywiscie mowa o tych ambitnych nie dla casuali) to wtedy ludzie inaczej by spojrzeli na kinecta.Coz - dziwna ta polityka Microsoftu
 

kevez

Użytkownik
Użytkownik
hehehe smiesza mnie te komentarze gosci na temat kinecta chociaz ani razu nie mieli okazji go przetestowac.
Kinect Kinect Kinect.
Szczerze miałem go gdzieś, nie mój target, nie kupuje , jak ktoś chce sobie poskakać to niech kupi.
Ale teraz czasy sie zmieniły. Czemu, czemu pytam się, gracze HC mają przez niego ''cierpieć'?
 

Do góry Bottom