1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Ryse: Son of Rome

Temat na forum 'Gry' rozpoczęty przez -=SETH=-, Listopad 24, 2013.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3213
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

W wątku tylko opinie!

2. Lotnik421 Xbox One

3. Walkthroughs Source

Walkthroughs Source Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Lodz
    Gra liniowa bo mamy konkretną ścieżkę jeśli chodzi o kampanię. Ale ta to wg mnie tylko dodatek do gry aliczą się walki z barbarzyńcami i później starcia z graczami. Piękna oprawa graficzna i super efekty specjalne. Pozycja obowiązkowa dla każdego fana takie nawalanki :)

4. o M a c z 0 S

o M a c z 0 S Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    367
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Dolny Śląsk
    Piękna gra, grafika wgniata w fotel, lecz niestety po 3-4 godzinach gry po prostu sie nudzi

1 osoba to lubi.
  5. Gardor

Gardor Świeżak Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Norwegia
    Bardzo fajna gra ;) Przeszedłem raz i teraz gram znowu na najtrudniejszym stopniu trudności .

6. robi6969

robi6969 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    12
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Świetna grafika i gierka wciąga, nie znudziła się po 4h :) wręcz przeciwnie spędziłem dzisiaj pół nocy na multiplayer :) młóciłem z jakimś gostkiem z US w trybie co-operate do 4 rano :)

7. rolnikziom

rolnikziom Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Gda
    Przyjemna gierka, troche krótka ale przyjemna:subdued:

8. Sertlon

Sertlon Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    za krótka niestety przez co nie spodobała mi się

9. Trampol

Trampol Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    nie spodobała mi się

10. garf78

garf78 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Dziś nie wytrzymałem i kupiłem tą grę i kolejny raz potwierdziło się, ze jak chcesz być pewny jaka to gra musisz ja sam zobaczysz. naczytałem się różnych opinii i miałem mieszane uczucia. Jednak nie zaluję zakupu gra rewelacja, dla mnie 10/10 :)

11. RocketFuel09

RocketFuel09 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    12
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Warszawa
    Pograłem i muszę powiedzieć, że jestem miło zaskoczony. Nie jest to tytuł według mnie wybitny, ale jest to solidna gra z genialną grafiką, pokazującą moc konsoli. Do tego bardzo przyjemny system walki, fakt na dłuższą metę można popaść w lekką monotonię, ale i tak gra to według mnie dodbry tytuł i nie żałuję kupna. Recenzje są według mnie mocno przesadzone jeżeli chodzi o krytykę tej gry.

12. MCMVIII

MCMVIII Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Łódź
    Gra graficznie świetna, co do rozgrywki - trzeba lubić tego typu gry. Ja fanem nie jestem.

13. korePL

korePL Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Lbn
    Nie pojmuje hejtu i żółci, które zostały wylane na Ryse'a. Że zbyt uproszczony system walki? OK, ale nie przesadzałbym z tym, że aż tak nudzi. Mimo wszystko system wyboru handicapa z krzyżaka po skutecznym finisherze daje nam spore pole manewru jeśli chodzi o poprowadzenie danych batalii (co jest wyjątkowo ciekawe przy większej liczbie wrogów).

Grafika - najlepsza na next-geny jak do tej pory a ograłem wszystkie tytuły X-O i PS4. Fabuła: długo się rozwija, ale fajna i absolutnie rewelacyjny voice-acting i cutscenki. To robi po prostu klimat. Do ideału: owszem, daleko, ale na pewno to tytuł ponad przeciętność i mający potencjał na kontynuację.

14. trebol91

trebol91 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    74
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Gra może nie jest najwyższych lotów ale mimo wszystko wciąga i fajnie sie ubija przeciwników. Tylko szkoda ze troche krotka ale jesli ktos lubi takie typu gry to polecam. Po prostu ta gra dla fanów slasherow a ja się do nich zaliczam

15. mauly

mauly Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    8
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Grałem na swoim laptopie bo jeszcze nie ma XO, ale warto było. Świetna gra, świetna grafika, świetne momenty, zakończenie i chęć grania dalej. Najlepsza misja rodem z filmu " Szeregowca Ryana" czy gry MoH, desant piechoty na plaży statkami w tamtych czasach, do tego elementy lekko strategiczne i walka z szeregami wojsk oraz krwiste i różnorodne ćwiartowanie przeciwników. Dla mnie Bomba! Mając XO na pewno zagram i w tą grę na dużym ekranie.

16. Krakoos

Krakoos Xbox One Xbox One XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    162
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Basildon
    Dorwałem się własnie i po kilku godzinach jestem w połowie, co jest miłym zaskoczeniem przy 6 tygodniach grania w Watch_Dogs :)
    Gra ta jest przemiłym odpoczynkiem w przerwie między bardziej wymagającymi pozycjami. Liniowa, niewymagająca, przepiękna graficznie. Do systemu walki się nie przyczepię, bo grałem w takie, co się przechodziło masakrując tylko jeden przycisk. Tutaj naprawdę mamy spory wybór.
    Jedyne co drażni to atak klonów. Nie wiem, 5-6 barbarzyńskich mord na krzyż, to gruba przesada.
    Tak, to ogólnie lekka rozrywka.
    Nie grałem w multi, ale ludzie sobie chwalą, więc pewnie spróbuję.

Edycja:

Gra ukończona, jest bardzo dobrze. Akcja bez przerwy, dużo się dzieje, atak, atak i jeszcze raz atak. Gra, która daje przyjemność.

No i spróbowałem multi. Niestety baaaardzo ciężko się wbić, ale kiedy już się jest na arenie w towarzystwie innego gracza, to jest bajka! Samemu to ciężko, bo się powinie noga i koniec, a kumpel zawsze pomoże. Na pewno multi nie jest na granie miesiącami, ponieważ niezbyt dużo map jest bezpłatnie i najwyczajniej się znudzi, ale po ukończeniu gry, kilka partii po prostu trzeba!

Ostatnia edycja: Luty 2, 2015
    Sebastian korus lubi to.
  17. stremlau1

stremlau1 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Berlin
    Jak dla mnie to jedna z najbardziej niedocenionych gier na xone grę ukończyłem i jak najbardziej polecam

18. rawer

rawer Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Gra wygląda naprawdę bardzo ładnie pod względem wizualnym, ale rozgrywka jest po prostu nudna.. są momenty, w których gra "sama się przechodzi". Nie tego oczekuję od gier komputerowych. System walki jest bardzo dynamiczny, gra charakteryzuje się wysokim tempem rozgrywki. Jeżeli ktoś chce się odstresować i nacieszyć oko piękną grafiką to jest to gra dla niego.

Zapraszamy na rewię taniochy http://www.patryksowa.e-blogi.pl/komentarze,211578.html drożyznę wykopano –zostało to co lubisz.

Ostatnia edycja: Maj 6, 2015
  19. krzys1190

krzys1190 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1234
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Grę zainstalowałem 3 dni temu, pierwsze podejście 3,5h i miałem 5 etapów za sobą, wczoraj drugie podejście i kolejne 2 etapy łącznie na to jak na razie ok 5h poświeciłem. Tak więc została mi w zasadzie końcówka.
    Gra jest trochę monotonna ponieważ historia jest dość krótka a w samej grze robimy tylko 2 czynności atak, unik, atak, unik, atak, unik i tak przez 8 etapów.
    Graficznie w zasadzie nie mam zastrzeżeń choć widać kompromisy.
    Gra oferuje możliwość rozbudowy postaci co jest na +
    Jest też cienki multiplayer.
    Ogólnie 8/10

20. Trick76

Trick76 Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    301
    Punkty za osiągnięcia:
    53
    Miasto:
    Opole
    Gra mimo już kilkunastu miesięcy na rynku, nadal wygląda obłędnie. I nie jest specjalnie krótka. Oczywiście jest to typowy "korytarz", ale KLIMAT miażdży. Fajnie rozwiązana sprawa z odcinaniem kończyn itp. rzeczy, spowolnienia. Jestem w 5 rozdziale i widzę jeden duży bug. Chyba na 37% tego etapu ustawiają się ziomki Mariusa, ale ja zamiast iść gdzie trzeba, wracam specjalnie przez bramę, a tam...woooo...drzewa z korzeniami wiszące nad ziemią, doczytujące się tekstury, dziwne bohomazy, Marcus może chodzić po dużych górkach, po rowach itp. (normalnie Marcus może chodzić tylko w wybranych miejscach,a np. stoły są "przybite" do podłoża ). A żeby było ciekawiej, to w jednym miejscu ustawiają się przeciwnicy i stoją, a ja każdego po kolej zabijałem, potem była druga fala, trzecia. Taki bug, a myślałem, że jest dopracowana. Nie zmienia to jednak mojej oceny, bo po ok. 60% gry stwierdzam, że to nadal dobry, relaksujący tytuł po ciężkim dniu pracy. Polecam.

21. szonyone

szonyone Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Bydgoszcz
    hej
    zanim admin wyrzuci moj post to prosze odpowiedzcie na pytanie

czy jest polska wersja jezykowa tej gry??

Wczytywanie...