1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Ryski na ekraniku

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Sagajx, Lipiec 30, 2010.

1. Sagajx

Sagajx Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Cześć. Słuchajcie nie wiecie czy jest jakiś sposób/środek na usunięcie rysek z ekranika dotykowego w fonie. Planuje też kupić jakoś folie czy coś możecie coś polecić??

2. Lotnik421 Xbox One

3. ReXx

ReXx Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Ciężko. Tylko polerka, a po takim czymś szybko robią się drobne rysy. Poszukaj w jakimś serwisie może Ci to wykonają i od razu naklejaj dobrą folię.

4. HoFi

HoFi Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Lublin
    Do ekranów dotykowych nie jest zalecana żadna polerka,displex, pasta do zębów czy inne wynalazki !!

kup dobrą folie, naklej dokładnie i będziesz zadowolony

5. ReXx

ReXx Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Wiadomo dotyk to dotyk mi w Samsungu Avila powstała ryska przez cały ekran. Została tylko lekka polerka w profesjonalnym serwisie + dobra folia. Po zdjęciu foli można lekko paznokciem zarysować i muszę ją wymieniać jak się zniszczy. Domowe sposoby od razu odpadają.

6. stomil-olsztyn

stomil-olsztyn Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Szczytno/Olsztyn
    kupujesz folie hori i tylko hori folia jest twarda jak szkło, i w dodatku maskuje ryski, ktore sa pod nia ja mam do psp i jestem zadowolony :)

7. SebeekS

SebeekS Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Ostrowiec Świętokrzyski
    Po pierwsze jaki to telefon, chodzi mi o budowę ekranu, hd2 ? A może coś z tych słit telefonów dla wsi czyli supeer awille ? Ja miałem troche rysek na ekranie htc touch pro, kupiłem folie brando (zawsze brando, tylko brando bo to najlepsza firma produkująca folie ochronne) połyskową(matowa nie oddaje aż tak kolorów), nakleiłem i już ich nie widać, a jednocześnie polepszył się dotyk podczas użytkowania sense 2.1 ponieważ folia jest dosyć śliska :), sama czułość została w porządku, prawie jak w telefonach Stivena Dżobsa pomimo ekranu "wciskanego".
    Folia kosztowała mnie 29 zł + 6 zł przesyłka.

A to Hori produkuje folie na telefony ? Nie wiedziałem :p sam osobiście mam już drugą folię Hori na psp (pierwsza z allegro okazała się podróbką, gdy byłem w szkocji, w sklepie Game były akurat po 2 funty, przywiozłem ją do domu, i dopiero wtedy poczułem szacunek do firmy Hori, po naklejeniu oryginalnej folii :p to co kupiłem od sprzedawcy z nickiem "Robson" to zwykła podróbka.Od zawsze myślałem że Hori produkuje tylko na DS'a i PSP, czyżbym się mylił ?

Ja sądzę że na pda tylko Brando (przez ręce przeleciało mi takich folii chyba z 8, do Samsunga Omni, Della X51V, HTC Touch Pro, i kilka modeli Fujitsu Siemens),do psp stanowczo polecam folię Hori, ale na rynku pda to jednak Brando i ich folie wg. mnie wygrywają ;]

Skoro wg. ciebie "jest twarda jak szkło" to po cholere polecasz mu ją do ekranu rezystancyjnego ? Taka folia nadaje się co najwyżej do iphone'a, hd2 i innych telefonów opartych na technologi bez użycia folii dotykowej pod ekranem.

8. The_Human

The_Human Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Biauyyyystok
    ekrany pojemnosciowe sa najlepsze. nie wiem jak mozna uzywac telefonu dotykowego bez folii?!

9. Sagajx

Sagajx Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Mój telefon to nowy HTC. Jestem z niego bardzo zadowolony.

10. sebastianzola

sebastianzola Banned Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Toruń/Bydgoszcz
    ja mam na fonie folie od nowosci i wogole jej nie widac, zadnych rysek itp. po 2 telefon dotykowy trza szanowac nie nosic razem z kluczmi, kasa...

11. kj5

kj5 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Jastrzębie Zdrój
    Ja mam LG Cookie, na niej folie LG i folia całą w rysach a ekran czysty jak zła.
    Ale czy tak czy tak polecam jakąś folie miec, najlepiej Brando. Hori nie robi foli dla komorek, ale zawsze mozna przyciąć.

12. matidd3

matidd3 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Nie zdzierać folii, to nie będzie rys.

Wczytywanie...

Poleć forum