1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Rysowanie płyt przez xboxa 360? Jak jest naprawdę?

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Przemek1989, Grudzień 7, 2015.

1. Przemek1989

Przemek1989 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam. Dużo w internecie znalazłem skarg na to że xbox 360 rysuje płyty, ale jak jest naprawdę? Ten problem występuje we wszystkich modelach czy tylko niektórych? Dzisiaj poczta miała mi dostarczyć dwie gry, ale jeszcze nie dostarczyła, lecz pewnie jutro przyjdą, ale martwi mnie właśnie kwestia rysowania płyt. To bardzo ważne dla mnie bo chcę kupić gta V a tania ta gra to za bardzo nie jest, do czasu zanim ją kupię to zakupię też dysk (conajmniej 60gb) bo mam wersje konsoli z pamięcią tylko 4gb. Mam zamiar instalować gry ale jednak chciałbym wiedzieć jak to jest z tym rysowaniem płyt i też chciałbym wiedzieć czy można dać do reklamacji porysowaną płyte z grą, jeśli kupiło się ją nową ale nie z mojej winy się porysowała w napędzie.

2. Lotnik421 Xbox One

3. trebol91

trebol91 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    74
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Jesli nie będziesz poruszal konsola gdy gra kreci Ci sie w napedzie to plyta Ci się nie porysuje.

Przemek1989 lubi to.
  4. Jabar

Jabar Moderator Członek Załogi Moderator Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1110
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Jeśli nie będziesz ruszał konsolą to nic Ci nie zrysuje. Do gta 5 musisz mieć dysk albo chociaż pendrive'a min 16gb.

Przemek1989 lubi to.
  5. Przemek1989

Przemek1989 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Ok dzięki :) tak myślałem ale wolałem się upewnić. Wydawała mi się dziwna ta sprawa bo nie spotkałem się nigdy z tym by np. odtwarzacz dvd porysował mi jakoś znacznie płytę.

6. Szuruburek

Szuruburek Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    21
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Bytom
    Ja moje gry instalowalem więc ciężko mi się odnieść, ake wydaje mi się nie ma tego problemu.

Wysłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk

Wczytywanie...

Poleć forum