Rysowanie płyt w napędzie lg

Philips84

Użytkownik
Użytkownik
Witam!
Tak jak w temacie, dzisiaj zobaczyłem spód płyty i co widze ryski na końcówkach, zapewne napęd rysuje, tylko ciekawe jak to naprawic, mam napęd hitachi LG a z tego co mi wiadomo narazie tylko samsungi mialy ten problem (chyba), co polecacie?? oby coś sprawdzonego, bezpiecznego no i oczywiscie bez otwierania konsoli.
 
P

Piri001

Guest
Odp: Rysowanie płyt w napędzie lg

Bez otwierania - SERWIS MICROSOFTU !!!
 

Philips84

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Rysowanie płyt w napędzie lg

a moze cos innego...
 
P

Piri001

Guest
Odp: Rysowanie płyt w napędzie lg

Bez otwierania to ci nikt nie pomoze . Nawet wujek Bill bez otwierania nic nie zrobi . Wiec serwis albo zaluj . I wiesz mi - korzystaj puki masz gware ( a masz ja jeszcze ? )
 

Philips84

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Rysowanie płyt w napędzie lg

no niby mam, mialem miech na gwarancji tam gdzie kupilem przerobionego i koles mowil ze reszta u m$, a pozatym byly jakies fixy do napedow samsung moze zna ktos do mojego :p
 
P

Piri001

Guest
Odp: Rysowanie płyt w napędzie lg

Moj szajsung lubil rysowac oryginaly kolo ringu . I nie wiem czemu ale tylko oryginaly . Domyslam sie ze to dlatego , ze na początku gry na X360 byly zle wywazone i jak nabraly obrotow to o cos rysowalo . Ale to tylko moje domysly . No a tobie radze na serwis M$ dac a nie do sklepu . I zobacz czy plombe masz cala bo jak nie to Bill cie wysmieje .
 
P

przeo_91

Guest
Odp: Rysowanie płyt w napędzie lg

Nie ważne jaki napęd LG, Samsung czu BenQ każdy może rysować płytki. A płytki może ci rysować bo są źle wywaźone!!!
 

Philips84

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Rysowanie płyt w napędzie lg

oj verbatimy zle wyważone wątpie
 

cyber_24

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Odp: Rysowanie płyt w napędzie lg

Miałem kopię zapasową Assasin's Creed i po godzinie-dwóch grania nagle gra przestała działać i po wyjęciu płytka była równiutko dookoła porysowana i to nie tylko przy krawędziach ale wszędzie. Czego to jest wina? Źle nagranej płytki czy konsoli?
 

Mily

Świeżak
Świeżak
Odp: Rysowanie płyt w napędzie lg

cyber_24 napisał:
Miałem kopię zapasową Assasin's Creed i po godzinie-dwóch grania nagle gra przestała działać i po wyjęciu płytka była równiutko dookoła porysowana i to nie tylko przy krawędziach ale wszędzie. Czego to jest wina? Źle nagranej płytki czy konsoli?
napędu, bo takiej opcji jak źle nagrana płytka która może zostać zarysowana przez inny napęd nie było i nie ma:p
 

cyber_24

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Odp: Rysowanie płyt w napędzie lg

Mam pakiet Happy Care z Electro World i może wymienić konsolę na nową?

Sprzedawca mówił, że ten pakiet ochronny Happy Care uwzględnia m.in. przerobioną konsolę i granie na pirackich płytach.

Czy może wystarczy tylko jakaś kalibracja lasera czy coś w tym stylu?
 

Mily

Świeżak
Świeżak
Odp: Rysowanie płyt w napędzie lg

wszyskie płyty Ci rysuje?? czy tylko 1? Jakiej firmy jest ta płytka, a jakiej firmy nie rysuje?
 

cyber_24

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Odp: Rysowanie płyt w napędzie lg

Tylko tą jedną gre porysowało i była nagrana na Verbatimie fioletowym 2,4x i to po 2-3 godzinach grania gdzieś. Mam problem tez np. z grą nagraną na płycie Emtec, w połowie gry gdy robię pewną misję na koniec misji zamiast załadować nową to zawiesza się i wyskakuje znany komunikat by przetrzeć płytkę szmatką. Inną grę na początku po 3-5 min grania wyskakuje błąd.
 

kuva

Banned
Użytkownik
Odp: Rysowanie płyt w napędzie lg

jeżeli podczas pracy nie ruszasz konsolą albo ci się nie trzęsie jak pralka ;D to nie powinno ci rysować płyt jeżeli to samo ci się dzieje z oryginałami ( o ile masz jakieś :D
bez obrazy) no to możesz jeszcze spróbować skalibrować laser
 

cyber_24

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Odp: Rysowanie płyt w napędzie lg

Miałem ten problem raz na jednej płytce, a konsola sobie stoji elegancko i stabilnie.

A co do tych gier jak R6 Vegas gdzie się później wyłącza i pokazuje komunikat by przetrzeć szmatką lub np. Halo 3 gdzie biorę Play Single Player czy coś takiego i pokazuje Cannot Load .... to wina płytki? Nagrane na Emtecu z prędkością 2,4x >?
 
P

Piri001

Guest
Odp: Rysowanie płyt w napędzie lg

Jezeli na Emtecu to najprawdobodobniej tak .
 

Mily

Świeżak
Świeżak
Odp: Rysowanie płyt w napędzie lg

Jak dla mnie to jest wina płytek, ale verbatima też Ci rysowało.... to szok.

Proponuje TDK albo Eseranzy jeszcze. Napisz wtedy jak skopiujesz grę czy Ci rysuje na nich.
 

cyber_24

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Odp: Rysowanie płyt w napędzie lg

Jak Verbatima tez mi rysowało? Raz tylko i tylko jedną płytkę Verbatim mi porysowało całą.

Nagrałem wczoraj The Club na Verbatimie i póki co to chodzi ładnie.
 

Mily

Świeżak
Świeżak
Odp: Rysowanie płyt w napędzie lg

musiała być jakaś trefna :D
 

Gemini

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Rysowanie płyt w napędzie lg

Philips84 napisał:
oj verbatimy zle wyważone wątpie
Słyszałem głosy że w Polsce cd i dvd Verbatimy mają mało spólnego z ich producentem. Przynajmniej tak mówiono z 5 lat temu. Że nasze Verbatimy to nędzne podróbki z biednych krajów azji. Może teraz jest inaczej.
 

Do góry Bottom