1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Rysowanie plyt w poziomie...

Temat na forum 'Sprzęt' rozpoczęty przez norbiks, Czerwiec 5, 2009.

1. norbiks

norbiks Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Eh wyglada na to ze xbox rowniez potrafi trafnie unicestwiac plyty nawet lezac w poziomie. Po wylaczeniu cudownej gry jaka jest legendary, naped zaczal czytac plyte (jak to zwykle bywa przy wejsciu w dashboard). Uslyszalem swisty, stukania. Ledwo co wyjalem plyte, oczywiscie zmasakrowana, okregi, zarysowania. Nie wiem co robic, pojde z nia do kolesia z serwisu u mnie w miescie, ostrzegam. Wyglada na to ze nawet konsola kiedy lezy w poziomie moze zarysowac plyte. Teraz naped rowniez dziwnie stuka przy wysuwaniu tacki i wkladaniu. Masakra.

2. Lotnik421 Xbox One

3. DojoPL

DojoPL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Kraków
    Te stukanie to może być nadchodzący koniec twojego napędu.Oczywiście konsola jak w pionie i poziomie może rysować płyty.Tutaj już nic nie zrobisz.W twoim wypadku objawy mogą wskazywać na problem z napędem a nie konsolą oraz pozycją w jakiej się znajduje.

4. norbiks

norbiks Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    W sumie mozliwe ze naped pada, w styczniu mialem wymieniany laser... Mam naped na gwarancji, wiec moze uda sie cos jeszcze zrobic.

5. Damian s

Damian s Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Gryfino
    U mnie x360 nie rysuje płyt,ani w pozycji pionowej ani poziomej.Aczkolwiek pewnego razu zgrywałem sobie GTA4 na dysk twardy i wiele nie myśląc przestawiłem x360 z pozycji pionowej na poziomą i wtedy mi x360 zarysował okrąg na płycie ;-/ ale jak stoi równo nie ruszany,to nic się nie dzieje.Słyszałem,że te stare wersje x360 rysują płyty.

6. deffc0n

deffc0n Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    -==P0LAND==-
    Wszystko zalezy od kondycji napedu polozenie konsoli nie powinno wplywac na rysowanie plyt ani odczyt chociaz w PS2 czasami wlasnie pozycja odgrywala znaczaca role w odczycie, ale to juz inna bajka ;)

Wczytywanie...

Poleć forum