1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Rysowanie plyt

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez kozaqeczek, Styczeń 19, 2011.

1. kozaqeczek

kozaqeczek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Golina
    Witam, był juz może taki temat ale niestety go nie znalazłem chyba ze z poziomu do pionu przestawiamy takie problemy byly, a ja mam inny mianowcie. właczam konsole nowa dostalem na swieta slim 4gb. gram z 2h czasami 30min i jak wylaczam wyjmuje plyte i na nia patrze. i za kazdym razem pojawiaja sie nowe rysy, boje sie ze po miesiacu plyta sie nie bedzie chciala odczytac. Uprzedzam ze nie przestawiam kosnoli z poziomu do pionu lub na odwrot jak jest wlaczona ...

2. Lotnik421 Xbox One

3. Hosee

Hosee Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    W jakiej pozycji masz X'a?Może ustaw w innej pozycji?

4. venom85

venom85 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    mniej wiesz,lepiej spisz
    konsola powinna lezec w poziomie bo jest wtedy maksymalnie stabilna,a co do rysowania to otworz tacke i sprawdz czy nie ma na niej jakis paprokow,jezeli bedzie rysowala dalej to zostaje gwarancja

5. sid2007

sid2007 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    23
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Radom
    Konsole ustaw poziomo , na twardym , równym i stabilnym podłożu. Wyczyść szmatką wewnętrzną powierzchnię tacki napędu. Gry wyłączaj poprzez naciśnięcie środkowego loga X , i wybraniu opcji powrotu do głównego menu. Nie ma mowy , aby teraz Xboks rysował płyty.

6. kozaqeczek

kozaqeczek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Golina
    ok. wlansie nie wiedzial czy mam jakies omamy ale mam w pionie a jak kilka razy stawilem w poziom to jakby mniej... Sprawdze .jak cos to napisze

7. dfens

dfens Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    I nie przechylaj konsoli w trakcie gry!

8. Makiavelli

Makiavelli Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Możesz użyć szmatek do czyszczenia płyt, czasami nawet kurz potrafi zrobić rysę, a dzięki tym szmatką masz pewność że jej jeszcze bardziej nie porysujesz. Szmatki można kupić w prawie każdym markecie.

9. xboxowner

xboxowner Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    jak kolega wyzej szmatki a jak nie pomoze czyszczenie tacki czy ustawienie poziomo to gwara jedynie...:)

10. Mnih

Mnih XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    205
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Bydgoszcz
    to nie musi byc wina Xboxa, moze to byc kurz, cokolwiek, ja bardzo dbam o płyty a też większosc jest porysowana, płytko ale zawsze

Wczytywanie...

Poleć forum