1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Rysunek z gry na sciane

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Kser, Sierpień 12, 2011.

1. Kser

Kser Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Biała Piska
    Witam niedlugo mam remont pokoju i chce zrobic na scianie jakis fajny screen z gry ew nazwa z fajnym wyjsciem najbardziej interesuje mnie fpsy szczegolnie gearsy i battlefield

Bede to robil na zasadzie rzucenia obrazu na sciane projektorem i poprawieniem kontrum a nastepnie wypelnieniem

2. Lotnik421 Xbox One

3. TheDarkKnight

TheDarkKnight Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    160
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Wielkopolska
    No to powodzenia. Wrzuć fotki jak uzyskasz końcowy efekt :)

4. Kser

Kser Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Biała Piska
    Postaram sie. Ale narazie musze pogadac z kolega ktory jest plastykiem wiec moze mi pomoze ;p sam sie czegos takiego nie podjal

5. MrDraiger

MrDraiger V.I.P V.I.P XBOX MANIAK

Polubienia:
    334
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Inowrocław
    Nie powiem, ciekawa rzecz, ciekawe jak wyjdzie, 3mam kciuki. Gdybym mógł ingerować w wygląd mojego pokoju (niestety, nie mogę :<) to jednak zdecydowałbym się na łatwiznę, kupił spory plakat, podłużny, w tvgry.pl mają takie, za cholerę nie wiem skąd je wzięli :<

6. QwerTaj

QwerTaj V.I.P V.I.P

Polubienia:
    235
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Ostróda
    Ale jak, screen z gry w sensie z interfejsem czy po prostu jakiś digital art?

Z drukarni...

7. Kser

Kser Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Biała Piska
    Te plakaty w tvgry nie sa drukowane na papierze tylko na materiale kiedys byl taki do kupienia tez o tym myslalem ale ciezko to dostac.

Poszukam popytam w drukarni ile za takie cos wolaja bo troche boje sie ze cos schrzanie i bedzie pamiatka ;p

8. razor7

razor7 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    38
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Równie dobrze możesz pójść do drukarni, żeby ci wydrukowali. Albo wynajmij porządnego grafficiarza i zrób tak jak tutaj:

Ostatnio edytowane przez moderatora: Grudzień 24, 2014
  9. Kser

Kser Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Biała Piska
    Taki graficiarz za takie cos pewnie troche wola a majatku nie chce na to wydac.

10. z0nk31

z0nk31 Banned V.I.P Pomocnik Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    958
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Łódź
    Ogólnie powiem Ci tak:
    Kiedyś mnóstwo czasu spędziłem nad kartkami malując i rysując różne pierdoły i powiem szczerze, że całkiem ładnie mi to wychodziło. Potrafiłem rzucić cień, płynnie przejść z koloru na kolor - zwrócić uwagę widza na to, co w obrazku najważniejsze a dodatkowe elementy zostawić z boku.
    Ale jeśli chodzi o kopiowanie to już wcale nie jest to takie łatwe. Kontury, które zrysujesz mogą być elementami 'cienia' i gdy już będziesz myślał, że rysunek jest idealny, że już koniec i wyłączysz rzutnik okaże się że powstał Ci na ścianie jeden wielki bohomaz, mało czytelny i niewyraźny. Do takich rzeczy radzę użyc talentu własnej dłoni niż kopiować coś bo po pierwsze- można coś łatwo skopać a po drugie - większa radocha z wyczynu :)
    Pozdrawiam i życzę powodzenia - chciałbym zobaczyć zdjęcie z efektu finalnego :)

11. Kser

Kser Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Biała Piska
    Dzieki za pomoc Efekt finalny jak co do czego dojdzie wysle za jakies 2 tyg bo wtedy zaczne remont

12. Altres

Altres V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    130
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Głuchołazy
    Jeśli chciałbyś kogoś wynająć zapytaj na max3d.pl na dole jest giełda, możesz też poszukać drukarni jakiejś wpisz w google drukarnia plakatów, tv gry dostaje te plakaty od producentów i stąd je mają.

13. Hextor

Hextor V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    144
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Warszawa
    A nie lepiej jakieś panny w bikini/nago zamiast jakiś nerdowskich obrazeczków z gier?

14. MrDraiger

MrDraiger V.I.P V.I.P XBOX MANIAK

Polubienia:
    334
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Inowrocław
    Czego się czepiasz : P Tak samo można twój pomysł zjechać, a co to, dziewczyny nie ma? Ręka zostaje ? Nie widzę nic złego w personalizacji swojego pokoju pod swoje zainteresowania i hobby o_O

15. Hextor

Hextor V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    144
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Warszawa
    Trochę to nerdowskie :p Ja rozumiem ****** tą babkę z Bayonetty, ale jakiegoś dopakowanego Marcusa Fenix'a? Damn!

Zresztą co kto woli hehe :) Dziewczyny są, ręka też jest, ale kontury panienki na ścianie mogą być fajne, sam się zastanowię nad takim motywem przy okazji remontu ;D

16. Kser

Kser Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Biała Piska
    D***y to mam na miescie a na scianie chce miec cos zwiazanego z hooby czyli cos z gier mysle nad crysisem 2 lub gow badz w ostatecznosci nad rysunkiem startowym bf bc2

17. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1698
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    razor7 kozacki ten graficiarz :) ma niezły talent.

Pomysł dobry. Kiedyś bawiłem się z farbą specjalną do tkaniny i białymi T-shirtami :D i robiłem sobie własne koszulki. Typu: głowa Amstaffa, logo Punishera, a nawet zrobiłem dla koleżanki fanki koszulkę z dużym logiem na plecach i przodu "Ruch Chorzów" :D
    Na ścianie kiedyś się bawiłem, a raczej próbowałem bawić to zrobiłem fajnego Snake (normalny wąż nie ten z MGS) no ale to nie dla mnie :). Raczej preferuję malutkie projekty a nie takie duże i jakby nie patrzeć stałe :D Koszulkę zawsze można wyrzucić albo użyć jako ciuch roboczy, a ścianę to już niestety tylko i wyłącznie przemalować itp. :)

Jestem tak jak inni ciekaw efektu końcowego. Wg mnie zrobić napis itp itd to pestka, gorzej jak już trzeba bawić się cieniami itp itd podczas kreowania postaci..

18. Dr.Analos

Dr.Analos Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    27
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    tutaj masz fajne plakaty Plakaty Gry - Galeria FLASH - eplakaty.pl

Wczytywanie...

Poleć forum