1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Rysy na płytach.

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Kangarooo, Wrzesień 19, 2013.

1. Kangarooo

Kangarooo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Siemanko,

Ostatnio pisałem że nie mogłem nagrać GTA DVD 2 na płyte. Zawsze wsykakiwał problem ze ściereczką. NAgrywałem zawsze na verbach na ihas. Wszystko robiłem po kolei. W końcu wczoraj 3 płyta się udała. Mogłem sobie pograć. Przed włożeniem do napędu tej płyty dokładnie jej się przyjrzałem. I była czysta, bez żadnych rys. Ale po 1h grania wywaliło mnie ponownie do dasha z napisaem"miękka ściereczka". I tak wziąłem wszsytkie 3 sztuki DVD2 i zobaczyłem że na każdej płycie znajdują się rysy. Dość dziwne bo identyczne... Są to rysy takie jak na zdjęciu(troche prymitywna robota ale tylko tak żeby zobrazować wam o co chodzi) :

http://iv.pl/images/78557561861247403414.png

Co może być powodem czegoś takiego ? Laser niedawno czyściłem, środek również. Jest to przypadek tylko i wyłącznie z GTA. O co z tym wszystkim chodzi...

Dodam że tą samą nagrywarką nagrywałem wczoraj kumplowi ten sam obraz GTA. I u kumpla nie wywala do menu. Może się mylę ale to raczej napęd.

Wczytywanie...

Poleć forum