Rzeczy do awatara

PiotroZ

Użytkownik
Użytkownik
Witam, mam pytanie, czy da się w jakiś sposób pobrać wybrane rzeczy dla awatara z internetu, wrzucić na pen'a, i przesłać do xboxa, a następnie ubierać awatary w nie ?, bez potrzeby wydawania kasy na MS points ?, jeżeli tak to z jakiej strony i dokładnie jak, aha, i czy nie dostanie się za to bana ? :D



Pozdrawiam.
 

Touch!

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Tylko xbl.
 

loopez

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
szczerze - albo jedno albo drugie. przejdziesz na ciemna strone mocy = dostaniesz bana. kazda ze stron ma swoje plusy i minusy
 

Splaree

Użytkownik
Użytkownik
A program Modio? z tego co słyszałem można nim odblokować WSZYSTKIE dodatki avatara z gier. niech ktos inny się wypowie bo nie bardzo wiem jak on działa.
 

Kamil Diablo

Użytkownik
Użytkownik
Jeśli wgrasz sobie akcesoria dla avatarów to na 100% dostanie bana. A co to programów tego typu to owszem można tylko trzeba się liczyć z banem.
 

PiotroZ

Użytkownik
Użytkownik
Aha, a jeszcze mam pytanie, czy kiedy wprowadzą XBL do Polski (o ile wprowadzą...) to będzie możliwość pójścia do sklepu Xbox Live w Polsce (mam nadzieję że takowe zrobią) i kupić punkty ? :D
 

Krawol

Banned
Użytkownik
na allegro będzie wygodniej

xbox live do końca roku wprowadzą tak mówią
 

Patrolek PL

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
Aha, a jeszcze mam pytanie, czy kiedy wprowadzą XBL do Polski (o ile wprowadzą...) to będzie możliwość pójścia do sklepu Xbox Live w Polsce (mam nadzieję że takowe zrobią) i kupić punkty ? :D
Już teraz można kupić w Empiku na przykład :) (Ale strasznie drogo)
 

snah

Użytkownik
Użytkownik
W Media Markt w Markach (k. Warszawy) to spokojnie mozna pojsc i kupic punkty i abonament. A o reszcie sklepow to nie wiem.
 

PiotroZ

Użytkownik
Użytkownik
To dobrze bo mieszkam 5 kilometrów od Marek :D, w jakim punkcie dokładnie sprzedają akcesoria do xboxa, punkty itp. ?, gdzieś przy stanowisku z konsolami ?
 

Do góry Bottom