1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Rzeczy do przeróbki Xboxa

Temat na forum 'Sprzęt' rozpoczęty przez Bartush, Grudzień 10, 2010.

1. Bartush

Bartush Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Świnoujście
    Narzędzia do przeróbki Xboxa

Cześć,
    czy ktoś mógłby napisać mi co potrzeba do przeróbki Xboxa?

Chodzi mi głownie o osprzęt, bo programy itp. ogarniam, ale wszystko co robiłem do tej pory to na gotowcu. Chodzi o w miarę ogarnięty - dobry sprzęt do tego. Cena nie gra roli :)

2. Lotnik421 Xbox One

3. ZiK

ZiK Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    46
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    0-34
  4. -=DEXTER=-

-=DEXTER=- Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    552
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Kalisz, Poland
    mnie moj sprzet zrobiony samodzielnie (cos na wzor ck3 + probe + inne *******y) wyniosl moze 5zl i robie wszytskie napedy.

Zaraz ktos mi wyskoczy ze nie kazdy potrafi itd ale bardziej chodzi mi o to, ze nawet z najlepszym sprzetem ktos nieogarniety nie zrobi nic albo wrecz pouszkadza napedy :p

ALe przechodzac do sedna - link podany wyzej jest jak najbardziej ok. tylko nie wiem na jaka skale chcesz to robic i musisz pamietac ze przerabianie napedow jest nielegalne.

5. Bartush

Bartush Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Świnoujście
    Na jaką skalę? Hmm... znajomi + znajomi znajomych i co potem to się zobaczy. To, że to nielegalne to wiem i chyba każdy kto się tego podejmuje liczy się po prostu z tym :) Ogarniać, ogarniam, napędu nie spieprzę, w każdym bądź razie nowego litka mam już za sobą :D

Czyli rozumiem, że ten sprzęcik z linku wyżej da mi możliwość przeróbki wszystkich napędów (litek + hitachi + inne)

Wczytywanie...

Poleć forum