1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Rzuty wolne w FIFA 10 i World Cap 2010

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez Kosa77, Czerwiec 12, 2010.

1. Kosa77

Kosa77 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Świdwin
    Siemka!!! Mam pewien problem. Kiedyś jak grałem w FIFA 09 rzuty wolne jakoś mi wychodziły a teraz w FIFIE 10 i World Cap 2010 za hu.. nie mogę strzelić bramki bo zawsze strzele albo za wysoko albo w mur. Wiem ,że trzeba pomiędzy głowy piłkarzy w murku ale to nic nie pomaga. A może jest jakaś zasada ,że trzeba pomiędzy danymi zawodnikami strzelić np. Pomiędzy pierwszym a drugim zawodnikiem w murku od lewej itp itd. Na filmiku ,który robił chyba Fifa Skills gościu strzela prawie z połowy boiska.Plis pomóżcie bo mam taką ochotę jeb... w okno .

2. Lotnik421 Xbox One

3. grzegorzk16

grzegorzk16 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    tez mnie sie ciezko strzela wolne zarówno w fifie 10 jak i WC. Co prawda pare razy mi sie udało strzelic ale zazwyczaj jest mur albo nad bramką a jak w bramke to bramkarz łapie. Chciałbym wiedziec jak sie oddaje silne strzały czy jest na to jakis patent

4. Kosa77

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Świdwin
    Mówią ,że wciska się RB siła prawie na maksa (jak jest siła strzału żółta) i prawa gałka w górę ale ja tak robię i nic nie wychodzi.

5. SFU666

SFU666 Banned

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Ja strzelam z LB. Sila strzalu jest rózna,w zależności od pilkarza. 1 na 5 wchodzi,więc mi pasuje,bo co to za granie zeby wszystkie wolne wchodzily:)

6. Kosa77

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Świdwin
    Gdyby mi wychodziły 1 na 5 to było by fajnie.Sory za błąd miało być LB.Próbuję na treningu już ładnie od tygodnia i żadna bramka mi nie weszła uwierzcie mi.PLIS POMOCY HELP!!!!!!!!!!!!!!!!!

7. blazejp

blazejp <a href="http://xboxforum.pl/artykuly-f206/%5Btuto V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    12
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    To naucz się szukać.
    Na YT filmików jest kilkadziesiąt

8. kaniutek1

kaniutek1 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    w fifie 10 z bliższych odległości trzeba lewa gałkę do góry dać i 2 paski napełnić wpada prawie wszystko, z daleka prawa gałka do góry+RB i siła 3-4 paski.

w world cup już jest inaczej bo trzeba dać lewa gałkę do góry i trochę wiecej niż 2 paski mocy przy bliższych dystansach, z daleka RB gałka do góry i tak 3/4 paska. to jest do wyćwiczenia.

9. SFU666

SFU666 Banned

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Ja myślę ze nie ma tu systemu.Trzeba ćwiczyć.Wolne sie trafiaja z różnych miejsc na boisku,dalej,bliżej,większy kąt,mniejszy kąt.Najlepiej jest jak grasz jedną drużyną i tam ustaw sobie jednego pilkarza od lewej nogi i drugiego od prawej i ćwiczyć:).Mozolnie,ale jak juz strzelisz to jest radocha jak u dzieciaka. Życzę powodzenia.

10. adidas2009

adidas2009 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Polnocna czesc kraju ;).
  11. Kosa77

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Świdwin
    Dzięki wszystkim !!!! Potrenuję popatrzę na filmiki i może coś zakapuję . Dam znać jak mi będzie wychodzić.
    PS. Ciekawi mnie to jak ci kolesie na filmikach to robią np. na tym filmiku co podał adidas2009 .

12. kaniutek1

kaniutek1 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    jeszcze jedna uwaga nie ma co trenować samym jednym zawodnikiem bo każdy kopie inaczej, Ronaldo ma specyficzne kopnięcie i inną ilości siły potrzebna do kopnięcia niż np Xavi czy Ronaldinho.

13. Kosa77

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Świdwin
    Kur.. jaka radocha!! Z bliska mam każdy wolny z daleka jeszcze muszę popróbować. Narazie próbowałem Raulem, Kaką , Crstiano Ronaldo i Benzemą. Teraz muszę próbować zawodnikami z Borussi bo nimi teraz gram tryb menadżerski. Dzięki wielki!! Ja pier.... jaka radocha!! Ciesze się jak chińczyk bateryjką seryjnie . !!!

14. Mike Mitnick

Mike Mitnick Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Kielce
    Nie chcę zakładać nowego tematu ale mam problem z gra WC 2010. Mianowicie zassałem torenta i... o dziwo winrar pyta mnie o hasło. W pliku który zassałem był dołączony plik .txt z informacją:

you get the password from: http://tnij.org/gmbt

Wchodzę na tę stronę, tam jednak muszę jakiś shit pobierać, żeby można było pobrać plik txt z hasłem. Jakieś pomysły?

15. thekrookers

thekrookers Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    VirtualBox i jedziesz :>
    Albo urządzenie z WiFi, potem reset jak sięboisz syfu >_<

16. Kralek96

Kralek96 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Warszawa
    Grając w tą grę już kilka miesięcy dopiero niedawno się nauczyłem... nie strzelaj finezyjnym strzałem tylko naciśnij przycisk, którym kopiesz piłkę po ziemi i mocno przytrzymaj strzał. Strzelaj w bramkarza, a nie nad murem. Najczęściej po tego typu strzale w moim wykonaniu musi on wyciągać piłkę z siatki. Jeśli ktoś jest chętny do gry to jest mój nick: mortisedkralek jestem zalogowany na regionalnym jako Anglik.

17. BrettHopper

BrettHopper Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Ja robię tak, że przetrzymuje LB, mierzę nieco obok muru i lewa gałką w tak sposób, żeby zawodnik podkręcił piłkę do bramki. Siła zależnie od uderzenia. Najważniejszy jest parametr podkręcania, ale i dość silne uderzenie. Często wpada. Z bliskich odległości można próbować pod murem (LB i mało siły o ile się nie mylę). Powodzenia

Wczytywanie...

Poleć forum