1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

[S] Okazja! AK 74 CM 0.31! Taniocha :)

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez sroxer, Grudzień 27, 2009.

1. sroxer

sroxer Banned Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Witam! Mam do sprzedania roczne AK 74 z przebiegiem ok. 6k kulek... Długo nim nie strzelałem, dobrze się z nim obchodziłem. A planuję kupić coś nowego więc sprzedaję to cudeńko. Jestem bardziej niedzielnym "graczem" w ASG więc jest tylko parę rysek na tłumiku no i pod selektorem ognia, oczywiście jest to normalne spowodowane zmianą trybu ognia :) Replika strzela jak marzenie ;)

W zestawie:
    - replika
    - ładowarka
    - batka, która była w zestawie
    - wycior
    - pudełko oryginalne
    - 2 magazynki HI-CAP długie - ABS

Zdjęcia:
    ImageShack -

Opcjonalnie tu:

Picasa Web Albums - radosawk - AK 74

Przepraszam, że pudełko w kurzu, ale zrobiłem zdjęcia na szybko, a pudełko stoi sobie na szafie i się kurzy :D

Cena, która mnie zadowoli 300zł :) Co nie oznacza, że można się targować. A opłaca się, replika jest w bdb stanie :) Wszystko działa i nic w środku nie grzechocze jak w co niektórych.

Zainteresowani pisać w temacie, na PW i gg: 12040528

Wczytywanie...