1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Ś.P. zasilacz od slima. :)

Temat na forum 'Sprzęt' rozpoczęty przez paTherion, Sierpień 21, 2013.

1. paTherion

paTherion Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    311
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Belfast
    Witam serdecznie. Wczoraj wszechświat ukarał mnie klątwą czerwonookiego zasilacza...

A tak na serio to chciałem zagrać w BO2 Zombie po pracy a konsola nawet nie ruszyła. Pomyślałem że to może moja Małżonka sprzątała tak skrupulatnie i wypiął się jakiś kabelek. Okazało się, że dioda na zasilaczu świeci na czerwono. Podłączałem to w różnej kolejności i na końcu wyszło że po podłączeniu do sieci zasilacz daje diodę standby ( pomarańczową) a kiedy wkładam wtyczkę do x'a zaczyna świecić się czerwona. To raczej pewne że muszę go wymienić a że nie są jakieś drogie to nie problem. Pytanie brzmi: czy slimy w zależności od płyty g. mają różne zasilacze i nawzajem do siebie nie pasują? Patrzyłem na ebay ale tam nikt nic takiego nie nadmienił.. Z góry dzięki za odpowiedź i pozdrawiam :)

Sent from my LG-E460 using Tapatalk 2

2. Lotnik421 Xbox One

3. ESLORD

ESLORD V.I.P V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    759
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Londyn
    Różnią się poborem mocy jeżeli mnie pamięć nie myli, aczkolwiek możesz używać ich naprzemiennie bez ryzyka.
    Ja mam stary zasilacz od Jaspera z przejciem pod slima i zero problemów.

1 osoba to lubi.
  4. paTherion

paTherion Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    311
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Belfast
    Odkopię temacik dla potomnych gdyż problemem nie był wcale zasilacz :) Następnego dnia przed zamówieniem zasilacza głaskałem mojego x'a (a Ty byś się nie stresował przed transplantacją!?) Przełączałem mu kabelki w tą i spowrotem i co się okazało... zasilacz z czerwonej diody zmienił się na mrugającą pomarańczową. Poodłączałem wszystkie kabelki (kinect,dysk usb) i konsola wystartowała. Dotarłem do tego przez jakiś post na x360iso czy innym anglojęzycznym. Takie przypadłości trapiły xboxa poprzez UWAGA - podłączony kabelek plug'n'play na pusto czy też jedna z blaszek w porcie usb stykała się z drugą. W moim wypadku problem był troszkę inny choć tej samej natury. Była to jednak wina Małżonki (pierwsza myśl zawsze najlepsza), która sprzątając nieopatrznie nadepnęła na kabelek od dysku 2TB podłączonego do x'a i wygięła tym samym końcówkę od kabla usb od strony owego HDD. Xbox zapewne (tutaj strzelam - nie jestem specem) dostawał jakiś zły sygnał i blokował uruchomienie w obawie przed uszkodzeniem. Wymiana kabla usb 3.0 pomogła i mogę spokojnie kontynuować moją rzeź niewiniątek na xboxie...

Sent from my LG-E460 using Tapatalk 2

Wczytywanie...

Poleć forum