S.T.A.L.K.E.R. 2: Projekt ciągle żyje, prawa do gry nadal u Siergieja Grigorowicza

Azur

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Użytkownik

S.T.A.L.K.E.R. 2

Ciekawe wieści płyną zza wschodniej granicy. Jeden z rosyjskich fanowskich portali donosi, powołując się na słowa współpracownika firmy GSC Game World, że S.T.A.L.K.E.R. 2 żyje, a prawa do gry wciąż są w posiadaniu Siergieja Grigorowicza.

Serwis stalker-gsc.ru twierdzi, że pod koniec września w Kijowie Siergiej Grigorowicz, założyciel zamkniętego studia GSC Game World i właściciel praw do marki S.T.A.L.K.E.R. spotkał się w Kijowie z Michaiłem Razumowem, prezesem firmy 3.O.B. Хабара, która współpracowała z ukraińską ekipą.

Redakcja stalker-gsc.ru twierdzi, że miała okazję porozmawiać z Razumowem. Z jego słów wynika, że Grigorowicz nie sprzedał – jak twierdziły niedawne plotki – praw do S.T.A.L.K.E.R.-a 2 firmie Bethesda. Mało tego – prace nad grą nie zostały anulowane, a jedynie „wstrzymane” i będą nadal kontynuowane. Do tego Grigorowicz chce, żeby produkcją zajęły się studia z obszaru post-radzieckiego, a więc z Ukrainy, Rosji czy Białorusi, które mają większe szanse w utrzymaniu specyficznego klimatu z „jedynki”.

Negocjacje z kilkoma studiami mającymi wznowić prace nad S.T.A.L.K.E.R.-em 2 ponoć nadal trwają i z tego powodu Razumow nie chciał zdradzić jakichkolwiek szczegółów dotyczących projektu. Prosi jednak fanów o cierpliwość, podkreślając, że produkcja gry nie jest procesem łatwym i prostym.

Niestety na razie należy podchodzić do powyższych informacji z dystansem. Nie wiadomo, na ile słowa Razumowa są wiarygodne.

Via: Cdaction.pl

Info Każdy news o tej marce, sprawia że me serduszko zaczyna bić szybciej. Mam nadzieję że wszystko skończy się pozytywnie, i Stalker 2 powstanie...

 

Jax9000

Użytkownik
Użytkownik
Mam nadzieje że nie będzie trzeba czekać na Stalkera 2 tyle, ile czekaliśmy na 1(na szczęście ja nie musiałem ;D). Choć zapowiada się że jednak poczekamy...
 

aliens

Użytkownik
Użytkownik
panowie a jest jakis STALKER na xboxa360??
 

Arktez

Banned
Użytkownik
Aktualnie nie ma(szkoda) a news tutaj wziął się zapewne stąd że stalker 2 ma być podobno wydany również na konsole co mnie niezmiernie cieszy bo mój staruszek ledwo ciągnie zew prypeci na wysokich. :D
 

Diabolique

Użytkownik
Użytkownik
jezeli nowy wydawca ma zepsuc klimat tej gry, to lepiej zeby ta seria umarla.
 

Arktez

Banned
Użytkownik
Zgadzam się z przedmówcą... Za pewne wyjdzie im strzelanka taka jak każda czyli np COD
 

Hextor

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Zgadzam się z przedmówcą... Za pewne wyjdzie im strzelanka taka jak każda czyli np COD
Jak będą ją upraszczać, casualizować i przygotowywać z interfejsem typowym pod konsole i pada to tak.
 

Do góry Bottom