1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

S-VIDEO czy SCART na TV CRT?

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez nows, Luty 23, 2010.

1. nows

nows Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam. Jestem posiadaczem telewizora CRT marki SHARP. Posiada on wyjścia SCART oraz S-VIDEO. Przeczytałem tutaj na forum, iż standardowy kabel z chinchami oferuje niską jakość obrazu, co niestety u mnie występuje - wszystko jest nieostre i tekst jest mały (wiem, że na rozdzielczości SD zbyt wiele nie powinienem oczekiwać, ale to chyba przesada). Dowiedziałem się także, iż rozwiązaniem problemu będzie kupno kabla SCART. Ale czy S-VIDEO nie jest lepszy? Co kupić i w jakiej cenie, żeby nie przepłacić, ale też nie kupić taniego badziewia?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Qazimodo

Qazimodo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Alfa Centauri
    ja kupiłem kabel scart BigBena i obraz był dużo gorszy od
    oryginalnego kabla M$ component z czego i tak wykorzystuję 3 cinche
    i podłączam jak composite
    wcześniej miałem też oryginalny kabel scart M$ i obraz był taki sam jak na componencie
    M$ i lepszy niż na BigBenie - więc wniosek jest taki nie przepłacać za BigBena
    kupić kabel oryginalny M$ z filtrami

Wczytywanie...

Poleć forum