1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

[S] Xbox 360 Elite/Jasper ZESTAW!

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez RobsoR2, Wrzesień 25, 2014.

1. RobsoR2

RobsoR2 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Witam!

Niestety ale przez własną głupotę z głębokim bólem muszę się rozstać z moim Xbox360 Elite . Xbox nie był nigdy otwierany (jest plomba) , posiada on płytę główną Jasper i działa
    od 2010 bez żadnych zarzutów jedynie co było wymieniane w styczniu 2013 to dysk (120gb) . Klocek został pomalowany przeze mnie farbami śnieżka w stylistyce Call of duty exticion ze względu że jestem fanem.
    Oczywiście na życzenie klienta mogę pozbyć sie wzoru :) .

W skład całego zestawu wchodza takie rzeczy jak :
    -Pudło z całą księgowością
    -Pad
    -Kabel VGA
    -Kabel HDMI
    -Zasilacz
    -Xbox
    -Kabel do dysku aby podłaczyc pod PC
    -GTA4
    -L.A noire
    -TUROK
    -Władca Pierścieni Bitwa o śródziemie II
    -tekken 6
    -Ghost recon future soldier
    -BF BC
    -Army Of Two Devils Cartel
    -Medal Of Honor Warfigher
    -Ojciec Chrzestny II
    -Call of Duty Mw3
    -\\- Black ops
    -\\- Black ops II Hardened Edition
    -\\- Mw2
    -Wolfenstein
    -Aliens Vs Predator
    -Forza 4
    -Forza 3
    -Dead island GOTY
    -PGR 3
    -Resident Evil 5

O czymś mogłem zapomnieć , w razie czego pytać na PW

Cena: 900 (do negocjacji na PW)

Fotki:
    Zapodaj.Net - Darmowy hosting zdjęć i obrazków bez rejestracji! - eccf442897d61.jpg
    Zapodaj.Net - Darmowy hosting zdjęć i obrazków bez rejestracji! - b0c9e46e008f8.jpg
    Zapodaj.Net - Darmowy hosting zdjęć i obrazków bez rejestracji! - 4afb46caea631.jpg
    Zapodaj.Net - Darmowy hosting zdjęć i obrazków bez rejestracji! - faa273ac681b1.jpg
    Jeśli chodzi o białą obwódkę przy czaszce obcego jej już nie ma ponieważ jest to pasta do zębów w celu zamocowania szablonu podczas malowania ;)

2. Lotnik421 Xbox One

3. orso

orso Super Moderator Członek Załogi Super Moderator Pomocnik PSforum.pl

Polubienia:
    786
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Cena inaczej kosz, regulamin giełda pkt 5.

Wysłane z mojego HUAWEI P6-U06 przy użyciu Tapatalka

Wczytywanie...

Poleć forum