1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

[S] XboX 360 Elite - Prawie nówka !

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez KaMiL6195, Grudzień 6, 2010.

1. KaMiL6195

KaMiL6195 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Mysłowice
    Witam !
    Na sprzedaż mam konsolę Xbox 360 Elite z dyskiem 120gb . Konsola bardzo mało używana z 2 letnią gwarancją.
    Nie jest przerobiona ! Do konsoli mam wszystkie akcesoria jakie były w zestawie . Nawet naklejki na pada :D
    Konsola to Jasper z datą produkcji koniec 2009 . Grałem na niej zaledwie kilka razy , ponieważ jednak szkoła na to nie pozwala :p

Cena jaka by mnie interesowała to około : 750 zł - 700zł

Kontakt : GG 2678249 (zawsze niewidoczny) lub tel. 692101542 (w godz popołudniowych)
    Oczywiście wszystko przez allegro jeżeli ktoś sobie zażyczy;)

2. Lotnik421 Xbox One

3. KaMiL6195

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Mysłowice
  4. KaMiL6195

Polubienia: